Zauważcie niewidome dzieci

https://laski.edu.pl/przekaz-nam-15-podatku/. Jak ktos n...

25-03-2023 11:26

SMA - walka o najdroższy lek świata!

Piszę do Was, do ludzi o szerokich umysłach i mam nadzieję wrażliwych sercach, piszę w imieniu mojej koleżanki dentystki Dominiki, która będąc w długo oczekiwanej, prawidłowo przebiegającej ciąży nie spodziewała się scena...

22-08-2021 19:57

Proszę o pomoc dla mojego Męża

Witam. Zwracam się do Was z bardzo nieśmiałą prośbą. Mój Mąż Łukasz uległ 6 lat temu poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. W tym tygodniu, w czwartek, zostanie poddany 30-tej operacji. W szpitalu św. Barbary w Sosnowcu odtworzono mu prawie 20cm długości prawej piszczeli, jednak wciąż potrze...

10-03-2013 22:36

Prośba o pomoc dla lekarki!!!

PROŚBA O POMOC!!! Szanowni Państwo/ Koledzy, Zwracam się z prośbą o pomoc dla nas...

22-02-2018 20:06

O pomoc dla dr. Jerzego Trybusa

Dr Jerzy Trybus, wspaniały lekarz anestezjolog, już 8 lat zmaga się z następstwami pęknięcia tętniaka tętnicy podstawnej mózgu, które wyłączyło go z pełni życia i skierowało na trudną, długą i pełną zwrotów drogę rehabi...

26-01-2016 20:14

Podaruj Blance swój 1%

Jestem Blanka mam 8 lat i zespół Retta-który spowodował ,ze nie moge chwytać sama jeść ,ani nawet spać .Jeszcze trzy lata temu robiłam kilka kroczków z pomoca,teraz czasami nawet nie udaje mi się siedz...

21-01-2017 14:37

1% podatku

Jeśli nie masz lepszego celu przekaż 1% podatku na leczenie naszego Kolegi, ortopedy z Polanicy. Fundacja Alivia, organizacja pożytku...

19-01-2017 21:34

Bezrobocie.

Pierwszy raz piszę taki post ,chociaż nie miałam tego w planie-wyl...

03-01-2016 21:24

Prośba o wsparcie: 1% dla dr. Daniela Sabata

Dzisiaj się dowiedziałem od kolegi z grupy i pozostaję wciąż w szoku. Przez 2 lata byłem przewodniczącym Koła STN, którego dr był opiekunem. Pamiętam jego spokój, a jednocześnie ogromną wiedzę i zaangażowanie w edukację oraz rozwój naukowy studentów. Zawsze służył pomocą, z jego inicjatywy rozp...

01-02-2016 19:20

1% dla Fundacji

Z góry dziękuję WSZYSTKIM za 1% podatku dla Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa. Mamy obecnie kilkunastu podopiecznych, działamy w promocji i ochronie zdrowia, publiku...

13-01-2015 20:52

Pomoc dla jednej z nas

Proszę, rozgłaszajcie, gdzie możecie, akurat zbliża się okres rozliczeń...https://www....

11-01-2015 22:30

Dr Jerzy Trybus potrzebuje naszej nieustannej pomocy!

Jak w każdym roku mijającym od 2008 Koleżanki i Koledzy Dr. Jerzego Trybusa, anestezjologa ze Szpitala Uniwersyteckiego z Krakowa zwracają się do Wszystkich, którzy chcą i mogą Mu pomóc w trudnym powrocie do normalnego ż...

07-01-2015 17:15

1% dla Iwony

ZIARNICA ZŁOŚLIWA- PROŚBA O POMOC (pro auctore) Dzień dobry! Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie mojej Przyjaciółki Iwony Szmid w walce z ziarnicą złośliwą… Zdaję sobie sprawę, że potrzebujących jest wielu, że choroby codziennie zbierają swoje żniwo, ale w tym przypadku sprawa d...

03-05-2014 23:25

Pomoc dla małej Hani

W imieniu mojej koleżanki, również psychiatry, serdecznie proszę o pomoc w postaci wpłaty 1 % podatku na konto jej dwuletniej córeczki Hani,która  już  od roku dzielnie walczy z białaczką. Wystarczy w rozliczen...

19-01-2014 23:09

Pomoc dla anestezjologa Dr Jerzego Trybusa

Dr Jerzy Trybus w 2008 r. doznał pęknięcia tętniaka tętnicy podstawnej mózgu. W poprzednich latach uzyskał od Przyjaciół i Kolegów - także z Konsylium24 - nieocenioną pomoc w postaci odpisu 1% podatku; takż...

03-03-2013 20:00

Prośba o niezbędną pomoc dla anestezjologa, Dr. Jerzego Trybusa

W 2008 r. dr Jerzy Trybus doznał pęknięcia tętniaka tętnicy podstawnej mózgu. Od tego czasu trwa mozolny, niezmiernie trudny i powolny powrót Jerzego; możliwy -prócz troskliwej opieki Najbliższych - TYLKO dzięki pomo...

22-01-2014 20:05

Przekaż 1% Lekarzom Nadziei

Podaruj 1% podatku dochodowego na działalność humanitarną SLN Strona Stowarzyszenia: www.sln.org.pl Zarząd Główny Stowarzyszenia Lekarze Nadziei, polskiej humanitarnej organizacji pożytku publicznego (OPP), zwraca się z gorącą prośbą o przekazanie 1% podatku należnego za 2010 rok na dział...

04-09-2013 19:23

1%Pomoc dla dziecka z zespołem Downa - rodzina lekarza

Proszę osoby zainteresowane o pomoc w formie 1% podatku lub każdej innej dla Kacperka, dziecka z zespołem Downa. Jest to mój bratanek,jego matka jest także osobą niepełnosprawną ruchowo. pomoc będzie przeznaczona przede wszystkim na rehabilitację, do której dostęp w małym mieście jest ograniczony...

08-01-2013 18:13

1% rehabilitacja dzieci prośba

Szanowni Państwo, wesprzyjmy Fundację Patmos zajmującą się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci wpłatą 1% podatku! To wspaniałe, że fundacja niesie pomoc wbrew wszelkim przeciwnościom, np. śmiesznie małym ...

21-03-2013 17:55

Pomoc dla Filipka

Wszystkich, którzy jeszcze nie rozliczyli podatku i wahają się, dla kogo...

18-03-2013 15:55

1% dla Dzieci w Afryce

Podaruj swój 1 % dla dzieci z KASISI ! KRS 0000039129. Cel szczegółowy „DZIECI KASISI...

13-03-2013 22:32

1% dla FUNDACJI CENTRUM LECZENIA SZPICZAKA z KRAKOWA

Witam serdecznie Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie 1% podatku dla Fundacji Centrum Leczenia Szpiczaka z Krakowa działającej już 5 rok w Polsce...Fundacja wydała 3 tomy monografii pt.: Szpiczak mnogi....aktywnie w...

04-03-2013 17:30

prośba o 1% rehabilitacja dzieci

Szanowni Państwo, wesprzyjmy Fundację Patmos zajmującą się rehabilitacją niepełnosprawnych dzieci wpłatą 1% podatku! To wspaniałe, że fundacja niesie pomoc wbrew wszelkim przeciwnościom, np. śmiesznie małym fu...

21-04-2012 20:40

Propozycja na 1% podatku

Otrzymaliśmy od osoby współpracującej z K24, poniższy list. Historia jest prawdziwa. Jeżeli ktoś z was by się jeszcze zastanawiał nad adresatem 1% podatku, to może będzie chciał pomóc. ------------------------------------------------------------------------------------------- Witajcie, W...

18-04-2012 17:01

O pomoc dla dr. Jerzego Trybusa

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy! Już od kilku lat wielu z Was pomaga w rehabilitacji dr. Jerzego Trybusa,anestezjologa z Krakowa, przekazując na ten cel 1% swojego podatku. Taka pomoc potrzebna je...

31-01-2012 19:41

Fundacja Udaru Mózgu - prosimy o 1%

Witam. Zapraszam do wsparcia jedynej fundacji zajmującej się tematyką udaru mózgu. Zachęcam do zapozna...

03-02-2012 00:37

Łukasz

Mam serdeczną prośbę o przekazanie 1% podatku mojemu znajomemu, który choruje na SCA. Znamy się ze Stowarzyszenia chorych, do którego ja też należę, bo też na to choruję. Zachorował jednak o wiele wcześniej i jest w dużo gorszym stanie. Pomagam mu trochę, bo jest w paskudnej sytuacji. Mieszka ty...

05-02-2011 21:40

mój procent podatku

Chętnie przekażę 1% podatku koleżance/koledze w potrzebie zdrowotnej ale nie wiem gdzi...

07-03-2011 10:24

Wciąż potrzebna pomoc dla Dr. Jerzego Trybusa

Od sierpnia 2008r. dr Jerzy Trybus, anestezjolog ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, boryka się z następstwami pęknięcia tętniaka tętnicy podstawnej. Dzięki dotychczasowej pomocy życzliwych Osób, pochodzącej także z 1...

18-02-2011 19:14

1% podaku Lista uprawnionych organizacji

Zanim przekażecie pieniądze w dobrej wierze sprawdźcie czy "Wasza" organizacja jest na tegorocznej ...

16-01-2011 13:18

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej