zdążyć przed podwyżką....

Mało listów dostaję więc i do skrzynki rzadko zaglądam - a szkoda bo taki piękny list mi wpadł w łapki...

01-10-2022 18:26

góra urodziła mysz....

dobrze, że zapłaciłem te zaległe składki i dodatkowo już wiem po co ta planowana podwyżka składki. https://nil.org.pl/aktualnosci/6525-prezes-nrl-zwraca-sie-do-prezesa-pis-ws-krytyki-lekarzy "Szanowny Panie Premierze, ...

12-10-2022 19:45

Wpisy do RPWDL pytanie

Dzień dobry! Jestem początkującym lekarzem i zwracam się do Państwa a zapytaniem, mam nadzieję, że ktoś jest w podobnej sytuacji i jest w temacie bardziej rozeznany. Mianowicie, mam założoną JDG, planuję przyjmować w dwóch...

06-10-2022 13:21

Kiedy ten dom wariatów się skończy?

Słuchajcie: facet z Koszalina - pan mgr podaje się na Znanym lekarzu za : trzymajcie się teraz stołków: Alergologa dziecięcego. Nosz .....kiedy ktoś się w końcu zabierze za to? Ja już w tej sprawie zainterweniowalam ...

03-10-2022 15:39

bohaterska walka z lekarzami-mobberami

Uśmiałem się z lekka z kolegów i koleżanek dzielnie walczących z problemem mobbingu. Wchodzę sobie na mp.pl i oczom mym ukazuję się miszcz otolaryngolog z ponad 30-letnim stażem pracy, który stwierdza, że "Ofiary mobbingu to zazwyczaj młodzi lekarze" No dobra to przecież nic ale teraz jest już r...

18-08-2022 17:39

Rpwdl po raz kolejny

Zmieniłem wpis w rpwdl. Teraz muszę czekać do 30 dni na zmianę w rejestrze - ok. Pani z mojej izby uświadomiła, że nie może wpisać do rejestru sieciówki w innym mieście, ponieważ ono należy do innej izby. I tera...

30-06-2022 23:32

Rozbicie Izb szansą na poprawę ich działania?

Grupa posłów Solidarnej Polski zgłosiła do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o zbadanie czy terytorialny podział Izb (na razie radcowskich, ale będzie to się też odnosiło do Izb Lekarskich) jest zgodny z konstytucją. W razie uznania wniosku za zasadny, istniałaby dowolność tworzenia Izb Lekar...

29-05-2022 11:57

rozmowa z nowym prezesem NIL w RMF

Ciekawe czy uda sie przeforsować system no-fault , w tej rozmowie Jankowski nieźle sobie dał radę . https://www.rmf24....

19-05-2022 07:19

Kto na przewodniczącego Komisji Stomatologicznej w NIL

Zostanie jak dotychczas,czy będą zmiany na stanowisku. Czy marzenia o rozdzieleniu izb w końcu znikną raz na zawsze. Czy marzenia właścicieli gabinet...

15-05-2022 11:25

IL WALCZY... !!!

IL WALCZY.. O NASZE SPRAWY?? Oczywiście, że nie - nigdy tak nie było, nie jest i nie będzie IL walczy z posłami w interesie szurii covidovo- namordnikowej https://podyplomie.pl/aktualnosci/08029,poslowie-odpowie...

13-02-2022 18:09

"Bogowie" znów przed kamerą. Pokazali pracę lekarzy na SOR

Pokazali stres, pośpiech, zmęczenie i emocje towarzyszące lekarzom walczącym o życie pacjenta. Tomasz Kot, filmowy profesor Religa z głośnego filmu „Bogowie” ponownie stanął przed kamerą. Tym razem na prośbę lekarzy z Okrę...

03-12-2021 20:30

Co grozi za niewysłanie do Izby Lekarskiej umowy?

Jak w tytule. Denerwują już mnie trochę emaile od izby z żądaniem wysłania skanu umowy w...

08-10-2021 23:03

Komisja ds. PWZ - na czym polega posiedzenie?

Witam, jestem lekarzem cudzoziemcem, który obecnie stara się o uzyskanie PWZ w Polsce. Dostałem od Izby Lekarskiej zaproszenie na posiedzenie Komisji ds. PWZ. Chciałbym zapytać na czym polega moje...

17-09-2021 20:15

Lekarz powinien zrzekać się PWZ jak idzie na posła.

W sumie to mi obojętne czy to PIS czy inne gówno. Jak puścisz bąka i pacjentowi to przeszkadza to OIL ochoczo się tym zajmie...sprzedajne urwy. "Posłanka PiS mówiła, że "LGBT jest przyczyną samobójstw dzieci". Jest lekarką. Jestem lekarzem, przez 45 lat widziałam wiele rzeczy, wiem wiele o ż...

20-07-2021 08:49

Wezwanie przez NIL

Będę bardzo wdzięczny za każdą informację. Otóż dostałem wezwanie przez NIL na przesłuchanie w charakterze lekarza, którego dotyczy postępowanie w postępowaniu wyjaśniającym w przedmiocie odpowiedzialności zawodowej. Na wezwaniu nie ma żadnej informacji, czego sprawa ma dotyczyć. Nigdy wcześniej...

30-06-2021 23:37

Czy tylko jeden winny?

Czy zbliżający się termin przedawnienia sprawy jest wystarczającym powodem by jak...

14-05-2021 17:23

Il się budzi ze snu zimowego, komu tu dołożyć....

Z ostatniej chwili: " Lockdown zabija. Uderzający i pełzający. Nakazowa izolacja i kwarantanna zabija. Naród jest wtrącany w stan wojenny. Proponuję wszystkim decydentom zapoznać się z Deklaracją z Great Barrin...

09-04-2021 16:07

Bunt na pokładzie!

https://zdrowo.pl/najnowsze/ceniony-polski-lekarz-odcho...

18-03-2021 17:49

Czyżby Izbom Lekarskim brakowało pieniędzy ?

Lekarze zarejestrowani w Śląskiej Izbie Lekarskiej razem z wezwaniem do spłacenia zaległych składek dostają wezwanie na przesłuchanie przed rzecznikiem odpowiedzialności zawodowej. Chodzi o art. 59 kodeksu etyki lekarskiej...

07-08-2017 08:29

zgłoszenie do Rzecznika Odpowiedzialnosci Zawodowej

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy. Zostałem podany do Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Warszawie za pewien wpis, który umieściłem na Twitterze. Chciałbym Was poprosić o pomoc w przy...

04-08-2020 17:54

Uwaga na Izbę Lekarską!!!

Wlasnie dostalam świateczny prezent od Izby Lekarskiej. Płacilam systematycznie składkę w wysokości 40PLN. Podwyzszenie skladki do 60 PLN uważałam za bezzasadne.Izba Lekarska nie wykazuje się gospodarnoscią, kupuje kamienice w Warszawie, zamiast wynajmować, kupuje stare fotele dentystyczne, zamia...

28-11-2019 14:29

konieczne sprawozdania???

czy dostaliście jakiś email o konieczności sprawozdań za 2019r? od CSIOZ- centrum syst...

07-04-2020 18:51

Izba aptekarska potrafi

Abstrachuje" to jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTubie. Rafał Masny, Cezary Jóźwik oraz Robert Pasut prezentują na nim skecze. Niedawno wyprodukowali nowe nagranie z serii "Czego NIE mówią". Tym razem youtuberzy wzięli na tapetę faraceutów. Film pełen jest wulgarnych sugestii,...

08-02-2020 17:21

Planuję założyć indywidualną praktykę specjalistyczną

Planuję założyć indywidualną praktykę specjalistyczną. Planuję pracować w NPL w POZ oraz wizyty domowe u pacjentów może w p...

07-12-2019 22:03

Dane dla Izby Lekarskiej

Dane dla Izby Lekarskiej - jest na to ustawa z dnia 02.12.2009. Należy przedłożyć m.in. świadectwa pracy od początku drogi zawodowej i zaświadczenie o obecnym zatrudnieniu. Wszelkie zmiany zgłaszać do 30 dni od zaistnien...

02-12-2019 17:38

Skladki czlonkowskie po zawieszeniu/likwidacji praktyki

Likwiduje praktyke w zwiazku z wyjazdem za granice (nie bede tam praktykowac zawodu). Osiągam przychod z wynajmu mieszkania i wlasnie sie dowiedzial...

30-10-2019 10:31

Przynależność do któej izby lekarskeij daje jakieś korzyści/benefity??

Czy przynależnośc do którejs izby lekarskeij daje jakie korzyści?? Należę do DILu i jakoś nie...

19-11-2019 11:10

Pierwszy Kongres Kultury Lekarskiej

www.mp.pl/kurier/210288,pierwszy-kongres-kultury-lekarskiej S...

29-05-2019 08:20

odzyskiwanie PWZ w PL

Witam, czy ktos przechodzil procedure odzyskania PWZ w Pl z ktorego zrezygnowal ze wzgl na...

24-02-2019 20:34

Kaja Godek wystąpi pod patronatem izby lekarskiej.

http://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,23236927,kaja-godek-wystapi-pod-patronatem-izby-lekarskiej-to-jak-spiewac.html "Bydgoskie Dni Bioetyczne, które po interwencji partii Razem zostały odwołane na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, odbędą się - pod patronatem Bydgoski...

07-04-2018 13:40

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej