Imię psa

Moi znajomi mają psa. Ma takie dziwne, rzadko spotykane imię. Oni wołają na niego "Dw...

17-01-2013 14:27

BARF - kto stosuje?

Zastanawiam się, czy nie zacząć tak karmić p...

29-12-2012 20:57

Psie sporty

Ciekawa jestem, czy są wśród nas miłośnicy ...

06-12-2012 20:11

FIN- biedny pies

Jeśli ktoś chciałby się zainteresować losem biednego psiaka przebywającego w schronisku w Sosnowcu - o imieniu FIN to bardzo proszę o pomoc . Sama n...

11-11-2012 20:43

kot się zmeczyl:)

oto Binka jak sie zmeczy. Pada gdz...

17-11-2012 21:25

Komu kotka????

Ratunku! Weźcie kotka! Trzy śliczne, wiejskie championy.  Mają miesiąc, są -prawdopodobnie dwie dziewczynki , jeden chłopiec. Ok...

04-11-2012 19:52

Kampania na rzecz pomagania czworonogom - nietuzinkowy pomysł :-)

http://www.tvn24.pl/rysiek-z-klanu...

10-12-2012 23:16

Świnka morska- jak oswoić temat....

Nasza rodzina wzbogaciła się o świnkę morską, kupiona w sklepie zoologicznym. Tydzień temu. Świnka jest malutka- ma 8 tygodni- i dosyć płochliwa. Pierwszy dzień spędziła schowana w domku, wbudowanym w sporą klatkę. Teraz ciekawsko wychodzi z domku, biega po klatce, wcina swoją karmę. Nawet stoją...

25-11-2012 07:11

A ja dzisiaj wyję i piję i mam w d... wszystko!

Nie dalej, niż 6 godzin temu poprosiłem o eutanazję mojego Najlepszego Najwierniejszego i Najukochańszego Przyjaciela - Barrego (rozsiew neo w otrzewnej- kilka mies. po kastracji z powodu seminoma). Nie mogłem pozwolić Mu na coraz większe cierpienia.... Załamał się w dniu swoich 12-tych urodzin (...

03-07-2012 17:21

Nietypowo - pacjent pies :)

Chciałam nieśmiało zapytać kolegów radiologów, czy tak może wyglądać osteofit - chodzi mi o to zwapnienie "ściekające" z trzonu kręgu u ...

03-10-2012 21:51

ubój rytualny-protest

Witam serdecznie. W związku z planowanymi przez rząd zmianami w ustawie o ochronie zwierząt, zakładającymi wpisanie do tejże ustawy możliwośC rytualnego zabijania zwierząt(...

29-10-2012 18:58

proszę o pomoc w sprawie choroby kota.

Kotka dorosła 6-letnia, rasy ragdoll, adoptowana przez nas 1mies.temu, od znajomych- inne dorosłe koty się z nią "nie zgadzały". Zwróciło moją uwagę powiększenie brzucha kotki, wysłałem żonę do weterynarza. No i klops. Ma ...

01-08-2012 13:37

Doktor Miau czy Doktor Hau?

A może mini konsylium z udziałem obu "Panów"? http:/...

24-09-2012 10:10

Pieski – życie i medycyna Zygmunt Trojanowski

Les Parsons, mieszkaniec miasta Bridgwater, zapomniał zabrać ze sobą na spacer niezbędną glukozę. Przedtem wstrzyknął insulinę i zapomniał zjeść posiłek. W trakcie zabawy z psami, z powodu niskiego poziomu cukru we krwi, mężczyzna zapadł w śpiączkę hipoglikemiczną. Na reakcję towarzyszących mu ow...

15-09-2012 20:55

Jak zniechęcić kota?

Pytanie - czym lub co rozlać na działce, aby nie wchodziły na nią koty w celu robienia kupek! Działeczka jest na terenie pięknie zagospodarowanego ogrodu działkowego, jest ogrodzona siatką, ale dla kota - to żadna przeszkoda. Sąsiedni właściciele podkarmiają wiele kotów, które swobodnie sobie by...

09-08-2012 14:01

Kocia panleukopenia - potrzebny Feliserin.

Mój kot ma panleukopenię. Mimo leczenia (płyny i.v., Duphalate, Zylexis, leki p/wymiotne i p/gorączkowe) jest bardzo źle. Poszukuję Feliserinu. Obdzwoniłam wszystkich wetów w okolicy, szukałam w necie u nas niedos...

03-09-2012 19:24

czy zrobiłam wszystko???

jest godz.23.15....umiera moja sunia Goldina...czy zrobiłam dla niej wszystko? nie wiem...ma lat- niewiem ile, bo jest z odzysku...siwiutka, ledwie łazi- weci mówią na to - spondyloza??? kardiologicznie- od 3 lat powinna już nie żyć- taka diagnoza proff.wet.../niejaki Vetmedin i diuretyki zdziała...

07-08-2012 23:25

test ciążowy u zwierząt

Czy zwykły, hormonalny test ciążowy, będzie działać u psa? Natknęliśmy się na różne opinie (np. działa tylko u naczelnych) - a problem dotyczy suki, któ...

08-06-2012 09:38

Marzy mi się brytyjczyk... Ma ktoś?

no zakochałam się... powoli dojrzewam do decyzji aby powiększyć rodzinę o kota własnie...najchętnie...

26-07-2012 14:45

Profi

Ostatnia nadzieja białyc...

29-07-2012 12:09

dla wszystkich kochających PSY

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/dzikie-ps...

25-02-2012 16:54

pies z zapaleniem ucha środkowego

Mam nadzieję że nikogo nie urażę umieszczając tutaj post o psie ale mam kłopot i może ktoś z kolegów jest mi w stanie pomóc. Mam 14 letniego psa z ropnym zapaleniem ucha środkowego. W wykonanym kilka lat temu wymazie w...

27-05-2012 23:15

Jamnik z RZS?

Jestem hodowcą psów. Sprawa dotyczy jednej z moich jamniczek szorstkich. Ma trzy lata. Choroba zaczęła się około roku temu. Najpierw objawy niecharakterystyczne. Unikanie kontaktów z ludźmi, osowiała, apatyczna, bez gorączki. Apetyt dobry, wypróżnienia prawidłowe.  Moja rodzina podejrzewała ją o ...

06-02-2010 16:07

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej