Jakie stawki/wynagrodzenie i formy zatrudnienia oferują prywatne placówki w Niemczech - Zahnärzte

Czy wynagrodzenie jest procentowe (jeśli tak to ile procent od zabiegu zazwyczaj oferują gabinety prywatne?) czy może bardziej proponowana jest stawka za dany zabieg lub stawka godzinowa? Jakie formy zatrudnienia ...

20-03-2022 08:41

prawo wykonywania zawodu w Polsce

Witam, Staz oraz specjalizacje zrobilam za granica (w jednym z krajow Unii Europejskiej), czasem jednak zastanawiam sie nad powrotem do Polski. Dzwonilam juz do Izby lekarskiej i powiedziano mi ( choc pani z sekretari...

02-02-2022 23:10

praca w Emiratach

Podzielcie się doświadczeniami, perłami mądrości, albo i adresami/...

28-01-2022 19:56

Chirurg wypalał swoje inicjały na narządach pacjentów

Brytyjski chirurg, który wypalał swoje inicjały laserem na wątrobach wszczepianych pacjentom, stracił prawo do wykonywania zawodu. Simo Branhall, specjalizujący się w transplantacjach, dopuścił się tego czy...

12-01-2022 16:11

Szukam wspolpracownika do gabinetu w Lyonie

Czesc, poszukuje dosc pilnie wspolpracownika do gabinetu i kliniki prywatnej w Lyonie. Profil: kardiolog ogolny Wymagania: pozytywne myslenie i francuski minimum B1 Umiejetnosci: echo, w tym TEE, testy wysikowe, ocena Holtera, doswiadczenie w pracy na oddziale zachowawczym, doswiadczenie OI...

30-10-2021 23:59

Radiolog w UK

Czy jest może na forum radiolog pracujący w UK ? W tym roku skończyłam rezydenture i ...

07-01-2017 13:02

Praca we Francji - w Prowansji

Moi Drodzy, pisze ten post tutaj bo w ofertach pracy nie ma opcji: "praca za granica". Otoz w październiku moj wspólnik w gabinecie odchodzi na emeryturę, ja zostane tylko czesciowo, toteż szukam kardiologów żeby zapełnić luke. Kardiologow w liczbie mnogiej, czyli najlepiej malzenstwa, dlatego ze...

07-02-2021 16:14

Internista we Francji

Witam, Jestem polską lekarką mieszkającą od 2 lat na Korsyce. W kraju posiadam specjalizacje z chorób wewnętrznych i mniej więcej 10 lat doświadczenia zawodowego. Od dłuższego czasu staram się o wpis do lokalnej izby lekarskiej (Haute-Corse) Aktualnie mój dyplom został uznany przez Conseil Na...

30-03-2021 10:28

Praca we Francji

Mam prośbę do koleżanek/kolegów pracujących we Francji. Z jakim poziomem językowym minimum na początek można sobie poradzić w pracy na Odziale jako kardiolog (aktual...

26-09-2021 20:58

Praca w USA

Witam Czy ktoś z Was przechodził przez formalności związane z przenosinami do USA i otrzymaniem tak pracy na stanowisku lekarza? Nostryfi...

12-06-2012 17:10

Praktyka lekarza rodzinnego w Niemczech

Prowadzę w Niemczech (MV) - Plau am See (jest to miejscowość wypoczynkowa w krainie jezior) praktykę lekarza rodzinnego w bardzo miłym i pomocnym zespole , czy ktoś z koleżanek lub kolegów internistów jest zaintere...

24-10-2021 18:53

Praca w Hiszpanii/Wyspy Kanaryjskie

Dobry wieczór. Piszę z zapytaniem czy ktoś z Koleżanek lub Kolegów orientuje się, jak na obecną chwilę wygląda praca lekarza, nie ukrywam, że w mojej specjalizacji czyli Medycynie Rodzinnej w Hiszpanii-chodzi mi główn...

02-08-2021 21:41

Gdzie za pracą

Jeśli dopuszczalibyście wyjazd do pracy za granicę (oczywiście mówię o naszym zawo...

27-09-2008 17:16

Gastrologia po internie w Niemczech?

Cześć. Jak wygląda możliwość specjalizacji z gastroenterologii w Niemczech i po skończeniu interny w Polsce? Straciłam już nadzieję, że uda mi się tutaj czegoś nauczyć poza wypełnianiem papierów :( Nie chcę też rob...

26-05-2018 15:40

praca lekarzem w chorwacji

witam,czy ktos wie jak sie pracuje w ...

21-07-2017 13:38

Szukam kontaktu z kardiologiem w Wielkiej Brytanii

Moi Drodzy, czy ktoś z Was jest kardiologiem w WB? Przyszła do mnie pilotka British Airways z klopotami proceduralnymi dotyczącymi swojej pracy na skutek problemu kardio. Pacjen...

18-07-2021 14:23

DANIA, NORWEGIA CZY SZWECJA

Który kraj Waszym zdaniem jest najbardziej godny uwagi rozważając wy...

18-12-2009 16:22

Praca dla onkologa

Czy ktoś ma jakieś informacje gdzie są najlepsze warunki pracy dla onkolo...

17-05-2021 12:43

Okulistyka specjalizacja Niemcy Austria

Hej :) robi ktoś speckę z okulistyki w tych krajach ? Chciałabym uzyskać informacje, czy warto tam próbować czy sytuacja z miejscami jest podobna jak w Pl. Nie interesuje mnie jakoś szczególnie operatywa ...

11-11-2020 21:28

Szwajcaria Dermatolog emigracja

Czy jest na forum dermatolog pracujacy w Szwajcarii? Badz ktos kto pracuje/pracowal w Szwajcarii? Chcialabym sie dowiedziec ...

11-01-2021 02:05

Zmiany w niemieckim prawie - zakaz wykonywanie badan USG 3D

https://forsal.pl/praca/praca-za-granica/artykuly/8057201,zmiany-w-niemieckim-prawie-co-czeka-polakow-u-zachodnich-sasiadow-w-2021-roku.html W dzial...

10-01-2021 21:06

praca w Szwecji,rezydencja podatkowa w Polsce lub innym kraju

Czy ktoś z uzytkowników tego forum pracuje w Polsce a ma zarejstrowaną firmę w Polsce lub innym kraju UE? Ja jestem w takiej sytuacji i nie dopiero 2 dni temu...

30-12-2020 14:44

Rehabilitacja medyczna w Niemczech

Jestem bardzo ciekawa jak wygląda specjalizacja z rehabilitacji medycznej w Niemczech. Czy ktoś jest w stanie się na ten ...

04-11-2020 21:49

TreatMed Deutschland - praca dla lekarzy w Niemczech. Opinie?

Hej. Korzystał ktoś może z ich usług i zechcia...

19-11-2018 19:14

LONDYN / PRACA DLA PEDIATRY/ LEKARZA RODZINNEGO

Witam. Potrzebna zmienniczka/zmiennik do pracy/mieszkania w Polskiej Przychodni w Londynie. Praca co dwa tygodnie. War...

30-06-2020 22:52

Lekarz rodzinny w Grecji

Szukam informacji o pracy lekarza rodzinnego w Grecji. Jakie są możliwości? Dok...

21-09-2019 17:12

Francja praca

Czy ktoś ma doświadczenie w pracy we Francji - interesują mnie głównie warunki pracy w specjalnościach niezabiegowych jako "liberal" przyjmujący (konsultujący) pacjentów ambulatoryjnych w prywatnej klinice. Jaki są średn...

05-05-2014 21:17

Czechy- zarobki

Czy w Czechach opłaca się pracować? na jakie zarobki mogą liczyć lekarze ...

03-03-2020 09:24

Gdyby ktoś marzył o pracy w Londynie.

Gdyby ktoś marzył o pracy w Londynie. Osobiście bardzo lubię to miasto , choć nigdy tu nie mieszkałem na stałe. Byłem parę razy na parę dni zwykle w związku ze szkoleniami. Ni...

29-02-2020 11:32

Czechy praca

Jestem w trakcie specjzalizacji z medycyny pracy, czy lekarz bez specjalizacji ma jakies szanse w Czechach? czy lepiej zrobić specjalizacje...

25-02-2020 14:57

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej