wyniki rezydentur w województwie kujawsko-pomorskim

Witam. Czy ktoś z Was posiada wyniki rezydentur które ponoć ukazały ...

01-11-2014 12:21

czy można mieć dzień przerwy odbywania stażu podyplomowego

jak w tytule, chodzi o to, że w trakcie stażu zmieniłem jeden szpital na drugi i chcąc zacząć od nowego miesiąca "poświęciłem" jeden dzień, wszystkie staż...

27-10-2014 17:55

Ubezpieczenie

Czy lekarz stażysta potrzebuje wykupić ubezpieczenie OC czy ...

27-09-2014 00:17

kiedy mamografia?

Witam, mam pacjentkę która w tym roku miała wykonane dwa zdjęcia RTG klp oraz TK klatki piersiowej(luty tego roku) dodatkowo w mar...

06-10-2014 22:54

Dni ustawowo wolne od pracy vs staż podyplomowy

Witam. W dniu dzisiejszym rozpoczęłam staż podyplomowy i pewno nie tylko mi mnóstwo pytań się przewija przez głowę i martwię się już rzeczami które są jeszcze odległe. Nie zdołałam się jednak dowiedzieć jednej rzeczy - co w przypadku lekarza stażysty z dniami ustawowo wolnymi od pracy jak 2 dni b...

01-10-2014 17:54

składka na Izbę - czy bubel

§1 1.Ustala się wysokość składki obowiązującej lekarza i lekarza dentystę , członka okręgowej lub wojskowej izby lekarskiej dalej zwanym " lekarzem " , w wysokości 60 zł miesięcznie 2.Lekarz posiadający ograniczone pra...

02-10-2014 12:02

Rezydentury - poradnik dla wciąż niezdecydowanych ;)

Zostały już bardzo niewiele czasu do podjęcia ostatecznej decyzji co do specjalizacji w jakiej chcielibyście się szkolić. Rodzina i przyjaciele nie mogą zrozumieć, dlaczego wahacie się pomiędzy skrajnościami typu...

30-09-2014 06:55

Zmiana nazwiska, a formalności związane ze specjalizacją

Witam, zdałam właśnie lek, ale używałam jeszcze panieńskiego nazwiska mimo,że od dnia ślubu minęły dwa miesiące. Wszystko dlatego, że nie miałam jeszcze nowego dowodu i nie chciałam robić ...

29-09-2014 15:10

etat vs rezydentura

Na stażu spodobała mi się psychiatria i przez ostatnie pól roku tam myśl we mnie dojrzewała ;) w związku z oszałamiającą liczbą miejsc rezydenckich (1) zapytałem się o możliwość etatu. Ordynator (super człowiek) zaprasza, byłem w dyrekcji - też przyjmą (mniejsze pieniądze niż na rezydenturze oczy...

29-09-2014 12:51

Rezydentury - postępowanie kwalifikacyjne

A więc stało się. LEK napisany, jego wyniki opublikowane. Przeciętny piszący zdobył ok. 70% możliwych punktów, a więc teraz pozostaje tylko... no właśnie, co? Przyjrzyjmy się więc proc...

26-09-2014 21:55

ortopedia łodz

witam,w ktorym szpitalu w łodzi robic...

18-09-2014 17:18

Miejsce etatowe a miejsce specjalizacyjne?

Witam mam prośbę o pomoc do kolegów. Czy jest możliwość pracy na etacie w jednej placówce a robienie specjalizacji w innej, chodzi mi o sytuację gdy szpital nie ma akredytacji na miejsca szkoleniowe ale chce zatru...

17-09-2014 15:49

Specjalizacja z otolaryngologii we Wrocławiu, gdzie?

Hej wszystkim :) Mam pytanie, gdzie byście polecili robienie specki z otolaryngolo...

21-08-2014 12:52

Staż podyplomowy w Wojewódzkim (COPERNICUS)/MSW w Gdańsku

Mam ogromną prośbę do osób które zaraz kończą lub niedawno robiły staż w Szpitalu Wojewódzkim i MSW w Gdańsku o świeże opinie. Zostało ...

25-08-2014 12:30

Specjalizacja z anestezjologii. Gdzie?

Nie polecam szpitali klinicznych w Łodzi, raczej powiatowy lub miejski, najlepiej pod Łodzią. Najwięcej można się nauczyć fac...

12-08-2014 11:02

Zatrudnię lekarza do oceny bezpieczeństwa stosowania lekówRegion - Śląsk

Zatrudnię lekarza W DOWOLNYM WYMIARZE CZASU do oceny zgłoszeń działan niepożądanych leków. Wymagania: ukończone studia na wydziale lekarskim; znajom...

12-08-2014 14:56

mieszkanie Mińsk Mazowiecki

Zaczynam od października staż w Mińsku Mazowieckim i szukam pokoj...

08-08-2014 11:49

zatrudnię osobę po stażu

Zachodniopomorskie Centrum Słuchu i Mowy w Szczecinie zatrudni lekarza/lekarkę chcących specjalizować się w zakresie audiologii i foniatrii. Zatrudni...

05-08-2014 19:56

Staż w MSWiA w Warszawie.

Cześć wszystkim, Czy ktoś mógłby napisać jak wyglada staż w szpitalu MSWiA w Wawie. Jak jest z wcZesniejsSzym odrobieniem niektorych odd...

05-08-2014 11:28

urlop lub L4 na stażu

Witam. Wiem, że zmieniły się przepisy dot stażu podyplomowego stąd moje pytanie: o ile dni może wydłużyć się staż z powodu url...

06-03-2014 19:11

kto na rezydenturę z chir. ogólnej we Wrocławiu ?

Cześć, chciałbym zapytać, czy ktoś tu z obecnych (albo jego znajomych jeśli wie) wybiera się (a przynajmniej ma taki plan) na chirurgię ogólną we Wrocławiu ? Chciałem coś poczytać, ale na K24 jakoś nie dużo się mówi o tej...

13-07-2014 11:07

gdzie na staż w Trójmieście?

Proszę o opinie o trójmiejskich szpitalach pod kątem stażu. Waham się pomiędzy Szpitalem Miejskim w Gdyni a Centrum Traumatologii w Gdańsku, ale chętnie poczytam opinie o ...

11-07-2014 21:35

Staż w Międzylesiu

Zastanawiam się nad wyborem stażu w Międzyleskim Szpitalu w Warszawie, zależy mi na tym,żeby jak najwięcej się nauczyć (interesuje mnie najbardzie...

11-07-2014 17:22

opinie o stażu w miejskim szpitalu w Siedlcach lub Mińsku

Zbieram informacje na temat stażu w szpitalu w Mińsku Mazowieckim lub Siedlcach (szpital miejski)...

12-07-2014 01:18

Załamka

Gadałem przed chwilą z kolegą, który ma teraz staż na chirurgii. Podobno n...

30-03-2014 20:27

rezydentura z pediatrii

Jeśli chcesz rozpocząć (lub kontynuować) specjalizację z pediatrii, pracować w przyjaznej atmosferze, rozwijać się naukowo, jak też na polu dydaktycznym i klinicznym, zachęcamy do odbycia rezydentury w Klinicznym Oddziale Diabetologii Dziecięcej i Pediatrii, Klinika Pediatrii, WUM, ul. Działdowsk...

13-06-2014 14:08

Urlop szkoleniowy na stażu podyplomowym.

Witam, czy podczas odbywania stażu p...

27-05-2014 10:40

Błąd w numerze PWZ u lekarza stażysty

Witam! mam problem odnośnie numeru PWZ na mojej pieczątce.Otóż parę miesięcy temu pan mi ją wyrabiający pomylił w nim jedną cyferkę;// A ja tego wtedy nie zauważyłam, dopiero teraz;/ Niby podbijałam ...

14-05-2014 23:22

chętni do robienia interny

zapraszam chętnych do otwarcia Interny w Nowym Targu gwarant...

07-03-2014 19:22

zmiana mejsca odbywania stażu podyplomowego

Witam,czy może ktoś sie orientuje w sprawie zmienia miejsca odbywania stażu,w trakcie jego odbywania?czy ktos z Was sie...

27-07-2012 22:29

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej