Uwaga! Słuchanie taśm Banasia nie jest zakazane w ciszy wyborczej

Wczoraj wybuchła gigantyczna afera prezesa NIK, której skutki mogą być daleko idące. Jakie wnioski można wyciągnąć z rozmowy Banasia z mec. Chmajem, nagranej przez urzędnik...

14-10-2023 11:11

Generacja "płatków śniegu" idzie do pracy

https://nos.nl/nieuwsuur/artikel/2493135-de-verwende-sneeuwvlokjes-van-generatie-z-zoeken-hun-weg-op-de-arbeidsmarkt "„Zepsute płatki śniegu” pokolenia Z trafiają na rynek pracy Na rynek pracy wchodzi nowe pokolenie pracowników, pokolenie o niezbyt dobrej reputacji: pokolenie Z, urodzone w ...

08-10-2023 14:26

Nie jesteś poprawny politycznie, będą bęcki

https://www.nu.nl/media/6284922/talpa-staat-open-voor-gesprek-met-joodse-organisaties-na-uitspraken-derksen.html?commentId=8a4a4dd8-a3db-483e-ba3f-7a0caf4beecd#nujij W Holandii jest taki dość znany( szczególnie starszej części nacji) i popularny do dzisiaj ze względu na udział w programach typ...

12-10-2023 12:01

Wojskowy samolot z ewakuowanymi z Izraela Polakami wylądował w Warszawie

Pierwszy wojskowy samolot - Boeing - ze 120 Polakami ewakuowanymi z Izraela w poniedziałek ok. godz. 5.15 wylądował w Warszawie. Kolejne samoloty z ewakuowanymi - dwa wojskowe Herculesy - spodziewane są po godz. 7.00 na w...

09-10-2023 07:43

TAŚMY BANASIA: Konfederacja zdalnie sterowana i "prezenty" dla PO

Z nagrania wynika, że Marian Banaś wysłał swojego syna do "pilnowania" Konfederacji i prosi, żeby mecenas Chmaj przekazał szefowi (kontekst wskazuje na Donalda Tuska), że przypilnuje, aby nie było koalicji ...

13-10-2023 09:43

Niemiecko-francuski zamach na UE w Parlamencie Europejskim odłożony, żeby pomóc ekipie Tuska

Kwestie bezpieczeństwa, ochrona granic, polityka energetyczna, podatki, ochrona zdrowia, leśnictwo, a nawet edukacja – to tylko kilka obszarów, w których kompetencje od państw członkowskich chce przejąć Unia Europejska...

12-10-2023 12:25

Wkrótce premiera "Zielonej granicy". Holland opluła strażników granicznych

"Zielona granica" to nowy film w reżyserii Agnieszki Holland. Produkcja 5. września będzie miała swoją światową premierę, a 22. września trafi do polskich kin. Film przedstawia historię syryjskiej rodziny "uchodźców", która poprzez Białoruś próbuje przekroczyć granicę, by dostać się do Polski, a...

29-08-2023 11:40

Pucz Tuska?

Tusk (tym razem założył garnitur) wydał odezwę do oficerów i próbuje po nieudanej debacie zdestabilizować armię i wprowadzić w kraju chaos. Przed południem dowiedzieliśmy się o dymisji 2 generałów zsynchronizowanej z ogł...

10-10-2023 15:03

Nie kilkaset tysięcy a kilkaset. Dla GW i Tuska bez różnicy :)

Prokuratura wyjaśniła, że w ciągu ostatniego 1,5 roku doszło do nieprawidłowości w KILKUSET wnioskach o wizę dla obcokrajowców. Poza tym te wizy NIE miały być dla mieszkańców Afryki. Uwzględnion...

10-09-2023 15:26

Lewica chce odebrać pacjentom w szpitalach dostęp do sakramentów

Chcesz móc się wyspowiadać przed śmiercią albo przyjąć ostatnie namaszczenie, gdy trafisz do szpitala? Nie bedziesz mógł, bo panowie Biedroń z Czarzastym mają swoje ideologiczne kaprysy. N...

04-10-2023 10:13

Życzenia od Anny Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED

Luxmed nerwowo łowi medyków do wspołpracy...Na działania reklamowe i PR budżet jest chyba nieograniczony.... Czy płaci nam równie hojnie i inwestuje w komfort pracy z podobnym zaangażowaniem...

24-12-2022 00:50

Bezczelność Czarnka nie zna granic

I ten gościu zasadzał się na stanowisko premiera... https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,czarnek--bezczelnosc-naczelnej-izby-lekarskiej-nie-zna-granic,artykul,55680737.html?utm_source=www....

10-10-2023 18:24

Picie alkoholu w tygodniu

Zdarza Wam się? Jak częs...

09-10-2023 16:14

Dwóch generałów na ratunek Tuskowi

Ta kampania jest podła, pełna fauli, ale czasami po prostu chce się rzygać. Oto nazajutrz po fatalnym występie Tuska w debacie dwóch czołowych generałów podało się do dymisji. Parę miesięcy temu weszli w dz...

10-10-2023 10:53

Spadkobiercy Antoniego czyli PiSowscy nieudacznicy w formie

https://www.rp.pl/wojsko/art39242661-najwazniejsi-dowodcy-polskiej-armii-podali-sie-do-dymisji-wniosek-gen-rajmunda-andrzejczaka-na-biurku-prezydenta?fbclid=IwAR2LlWCHo7ulPGk0gz_KAPu1JOWE7nF9kPqu9lzhMUl02oktl3wqqo...

10-10-2023 11:39

Holenderski antypolonizm

Holenderscy policjanci pobili i aresztowali dwóch piłkarzy Legii Warszawa i prezesa klubu. Szykanowano kibiców. A wszystko to dlatego że byli Pola...

06-10-2023 15:57

Globalistom nie podoba się nasze referendum

Amnesty International, powiązana z Georgem Sorosem, WEZWAŁA Polaków do rezygnacji z udziału referendum. Widać, że sprawa jest dla nich ważna, nawet nakręcono film instruktażowy jak NIE zagłosować. To oczywista chamska p...

05-10-2023 23:27

Będzie REFERENDUM w sprawie nielegalnych imigrantów!

Unia Europejska ma czelność wbrew traktatom i zdrowemu rozsądkowi narzucać kwoty nielegalnych imigrantów, których Polska MUSI przyjąć, no chyba że zapłaci haracz w wysokości 22 tys. euro za imigranta (pomoc od UE dla ucho...

15-06-2023 15:39

Beczelny pacjent, bezczelny lekarz, kłótnia roku, pocieszcie.

Mam nadzieję, że uda mi się zrozumiale opisać. Miejsce akcji: porady na czacie w sieciówce. Ważny szczegół:do porad anglojęzycznych jest niewielu lekarzy na dyżurze, zazwyczaj 1-3. Rano mam pacjenta z infekcją (sądząc po nazwisku Portugalia lub Ameryka Poludniowa) z prośbą o przedłużenie zwolnie...

02-10-2023 16:26

Wyśmiał ze sceny problem sepsy

Myślałem, że nie zobaczę większej żenady niż wyborcze bilboardy WOŚP. Zobaczyłem: fragment wystąpien...

04-10-2023 08:15

Ciąg dalszy obrabiania sprawy prof D z Bydgoszczy

Lekarz ginekolog i położnik: "Przestańmy już milczeć. Czas się otrząsnąć i stanąć za pacjentkami i nami samymi" E Profesor ginekologii stosuje mobbing, zastrasza pacjentki, nie wykazuje się empatią dla ich trudnej sytuacji, publicznie, wobec pacjentek podważa autorytet innych lekarzy. Tak się d...

04-10-2023 13:00

Work Life balance - w jakiej specjalizacji jest to najłatwiej osiągnąć ?

Cześć Wam Zwracam się dyskusja na temat Work Life Balance i tego jaka specjaliz...

01-10-2023 19:37

IKZE

Cześć, Co myślicie o IKZE? W kalkulatorach wygląda to interesująco. Dodatkowo ulgi podatkowe. Z t...

04-10-2023 19:57

Komisja

Jak wiecie, zostałam zawieszona w PWZ za różne swoje grzechy. Zgodnie z wolą Izby odbyłam terapię. Złożyłam wniosek o komisję, ale musiałam przełożyć termin, bo mój mąż zaufania miał wykład z onkologii dla CMKP (to jest generalnie zajęty człowiek). Teraz mam nowy termin za niecałe dwa tygodnie...

30-05-2023 13:28

Jak przez swoje ego ośmieszyć siebie w oczach kolegów i stracić zaufanie pacjentów

Scenka rodzajowa: Do dyżurki wchodzi córka pacjenta wypisanego przed tygodniem, z wypisem w ręku. Przysyła ją rodzinny, żeby zapytała, dlaczego przepisaliśmy mu leki na cukrzycę i rozpoznaliśmy cukrzycę (kilka tygodni wcześniej na kardiologii faktycznie nie miał cukrzycy, tylko IFG, ale u nas mi...

27-09-2023 14:32

Pogrzebanie żywcem, czyli co niektórzy robią, żeby ukryć własne błędy

Powiadają, że lepiej wypuścić dziesięciu winnych niż skazać jednego niewinnego. Cóż, moja Izba ma odwrotne priorytety. Znacie moją historię. Dostałam się na wymarzoną rezydenturę, jednak popadłam w konflikt z kolegami. Chodziło o koleżankę, która rozbierała się dla kariery. Dzięki temu dostaw...

06-09-2023 16:53

Sef nie ksycy, ja nie panimaju, пациент здоров czyli tama pękła.

"Dzień dobry, jestem zagranicznym neurologiem z Decizią i pwz. Decyzia dla konkretnego Spitala została podjęta zgodnie z 3 procedurą. Należy go zmienić, aby mogwa pasować dla drugiego Spitala. Szuka...

21-09-2023 09:25

Próby wzniecenia paniki

Przed wyborami opozycja i jej media "brzydko się chwytają". Próbują nastraszyć Polaków rzekomymi brakami paliwa, żeby wznieci...

30-09-2023 13:33

Praca w poradni

Hej! Zaczynam pracę w poradni i czuje się jak kompletny nieogar z powodu opisanego ponizej. Praca w prywacie. Pytanie- co robicie gdy trafią pacjent wymagający pogłębionej diagnostyki? Rozumiem, że wysyłacie na badania l...

30-09-2023 23:45

Kolejny szef na tapecie w Wybiórczej

https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,30225393,odrazajaca-lista-profesora-ginekologii-z-bydg...

25-09-2023 15:05

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej