Lekarz bez kolejki...

Mój 10-tygodniowy synek dostał skierowanie do Por.Laryngologicznej z powodu podejrzenia wiotkości krtani. W moim miescie nie ma takiej poradni dla maluszków i musimy jechać do Lodzi. Termin jaki wyznaczyła pani w rejes...

10-06-2011 21:37

Lekarz lekarzowi w ramach wdziecznosci

Co mogę  kupic lekarzowi w ramach ogromnej wdziecznosci z...

20-04-2009 21:07

Jak to jest "być pacjentem".!

Niedziela południe, trafiam na IP jako pacjent ( Nie przyznaje się,że jestem lekarzem!). Po kilkunastu minutach pojawia się pani doktor. Kilkukrotnie zmierzyła mnie ostrym wzrokiem, po czym w pierwszym zdaniu zapytuje...

14-05-2010 12:15

korzystanie z prywatnych gabinetów lekarskich

Czy idąc do prywatnego gabinetu lekarskiego przyznajecie się, że jes...

02-06-2010 10:15

Bliskie spotkania ze Służbą Zdrowia.... czyli przybył lekarz do lekarza

A ja dzisiaj miałam bardzo przykrą sytuację. Właściwie mnie zatkało. Pojechałam 100 km zapisać się na zabieg. Czekałam grzecznie 2 godziny pod drzwiami, po czym wyszedł Pan Doktor, zapytał się ile osób czeka.... i sobie poszedł. Po godzinie wyszła pielęgniarka i oznajmiła, że doktor nas nie przyj...

22-04-2010 19:18

Bierzecie pieniądze za konsultacje innych lekarzy???

Nigdy nie wziąłem ani grosza za wizytę od koleżanek lekarek i lekarskich rodzin. Sam jestem zdrowy, więc nie chodzę do lekarza, proste prawy leczę oczywiście sam, ale ostatnio przestałem wyraźnie widzieć i poszedłem ...

02-09-2008 21:10

Gorzkie pozdrowienia dla laryngologów z Siennej w Warszawie...

Kilkanaście dni temu byłem u Was z moim dzieckiem na kontrolnym badaniu słuchu. Trochę byłem zaskoczony, że końcówki do uszu nie są ani jednorazowe, ani wymieniane po każdym badaniu, ale ja się na laryngologii nie znam... W dodatku badanie wyszło super, więc szybko zapomniałem o tym dziwnym wraże...

27-07-2009 15:10

fundacje, centra medyczne- smutno mi

Witam 3 dni temu moja Mama( 88 letnia lekarka- dyplom 1948 ) , pokazała mi zmianę na skórze.Zdecydowałam ,że trzeba  zmianę wyciąć ( neo ) , zadzwoniłam do  p. dr Onkolog , która  umówiła wizytę w fundacji onkologii w poniedziałek ( potwierdziłam wizytę w rejestracji ).W rejestracji mało miłe  pa...

15-07-2009 06:42

Pacjentem może być też lekarz

W ostatnim okresie byłam pacjentem i mam wrażenie,że w relacjach pacjen...

23-04-2009 00:20

Przychodzi lekarz do lekarza

Kiedyś przeczytałam artykuł na ten temat w Gazecie Lekarskiej.Ciekawa jestem waszych opinii na ten temat.Jak zostaliście potraktowani przez kolegów lekarzy będac samemu pacjentem i jakim pacjentem je...

17-11-2008 17:41

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej