W związku z prowadzonymi testami systemu eWUŚ

http://www.nfz-szczecin.pl/n-2388-2.htm Prosimy o wyraźne informowanie pacjentów, iż po wyjaśnienie w sprawie statusu w systemie eWUŚ, należy się zwrócić do swojego płatnika składek, tj. do pracodawcy (lub np. PUP - w...

01-12-2012 11:06

System NFZ zgubił dane 200 tysięcy pacjentów! Będą problemy w przychodniach

Od 7 do 13 procent Pomorzan zapisanych do ponad 170 przychodni podstawowej opieki zdrowotnej na całym Pomorzu brakuje w elektronicznym systemie NFZ, choć większość z nich regularnie opłaca zdrowotne składki. Chodzi o...

28-11-2012 08:01

eWUŚ czyli kolejne rąbanie lekarzy w...

"Jeżeli system eWUŚ da nam "czerwone światło", wg Urszuli Ścibor nie powinniśmy się tym nazbyt przejmować: - Możemy napisać oświadczenie, że jesteśmy ubezpieczeni, a lekarz nie będzie miał prawa odmówić pomocy. Wzory ...

14-11-2012 19:15

eWUŚ - czyli kto na tym skorzysta i dlaczego?

Warto przeczytać - dałem znalezionego na interii linka w innym poście, ale kolega alxor zasugerował aby to był odrębn...

25-11-2012 12:44

eWUŚ kolejna sciema?

Dostałem dostep do ewusi. Na poczatek sprawdziłem dwie osoby majace DG i nie płacace zusu od 4 miesięcy. Cóz takie czasy, ze można utracić płynnosc finansową. Ewusia nie ma wątpliwosci, ze osoby te mają prawo do swiadczeń finansowanych ze srodków publicznych. Sprawdziłem kolejnego pacjenta, któr...

07-11-2012 16:15

EWUŚ

Czy ktoś z tego korzysta? Jak to działa? Czy warto w ogóle przeko...

06-11-2012 21:09

Branża cmentarna wygrywa z ministerstwem cyfryzacji :)

Po roku mąk i wydaniu circa 70 milionów, rusza pilotażowy program sprawdzania po peselu czy obywatel jest ubezpieczony, czy nie. Branża...

03-11-2012 14:41

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej