med pracy vs rehabilitacja medyczna

Zastanawiam się nad specjalizacją albo z medycyny pracy albo z rehabilita...

28-02-2019 16:21

Endokrynologia w Gliwicach

Od dłuższego czasu rozważam tę specjalizację, a dostanie się do Gliwic jest najbardziej realne z racji ilości miejsc. Czy ktoś kto tam pracuje/pracował mógłby powiedzieć coś więcej o oddziale? Jaka jest atmosfera, czy ośr...

15-09-2015 16:59

Endokrynologia czy okulistyka

Endokrynologia czy okulistyka. Proszę o radę bardziej doświa...

11-10-2018 01:55

Wybór specjalizacji

Witam, Jestem w trakcie stażu podyplomowego i mam dylemat co dalej, jaką specjalizacje wybrać. Chciałbym żeby gdyby np z przyczyn losowych (choroba/ wypadek) można było również pracować czego się obawiam w zabiegówkach. Proszę starszych kolegów i koleżanki o opinie. Jaka specjalizacja łączy ze ...

18-02-2019 20:38

Reumatologia vs Okulistyka

Witam, chciałabym poprosić o radę w wyborze specjalizacji- rozważam Okulistykę i Reumatologię. Czy mogłabym się dowiedzieć która specjalizacja daje większą perspektywę znalezienia pracy w Polsce, zależy mi bardziej na p...

16-02-2019 13:11

Witam, chciałabym rozpocząć rezydenture z interny na terenie Krakowa.

Witam, chciałabym rozpocząć rezydenture z interny na terenie Krakowa. Szukam Oddzialu z przyjazna atmosfera, gdzie podejmowani...

18-02-2019 10:52

Medycyna pracy

Medycyna pracy -Kraków czy Sosnowiec? ktoś coś poleca? Jestem...

11-02-2019 12:24

Specjalizacja z patomorfologii

Witam, chciałbym odświeżyć post odnośnie specjalizacji z patomorfologii. Rozważam tę specjalizację, ponieważ bardzo się w niej odnajduję, czuję że to jest "to". Jednak nurtuje mnie aktualny stan jak i przyszłoś...

05-02-2019 21:15

Medycyna sportowa- bez ortopedii

Dzień dobry, Zastanawiam się nad rozpoczęciem specjalizacji z medycyny sportowej, jednak z tego co widziałem wszyscy lekarze z tą specjalizacją mają wcześniej skończoną ortopedię. Robię obecnie specjalizację zabiegową j...

01-02-2019 13:53

A może geriatria?

Witam, pracuję w Oddziale Geriatrii Szpitala MSWiA w Krakowie. Mamy oddział 21 łóżkowy. Uwaga! to nie jest ZOL ani Oddział paliatywny jak sądzą niektórzy. Przyjmujemy pacjentów powyżej 60 roku życia, którzy w razie braku ...

25-01-2019 15:36

Diabetologia (mazowieckie, lubelskie) - gdzie najlepiej robić spckę. Wolontariat.

Cześć. Może ktoś napisze gdzie najlepiej robić specjalizację z diabetologii (w mazowieckim lub lubelskim). Chodzi...

24-04-2018 17:04

Radiologia Wrocław

Czy może ktoś polecić szpital we Wrocławiu do przeniesienia rezydentury z radiologii? :) zależy mi na możliwości dyżurowania, obecn...

21-01-2019 21:40

zmiana specjalizacji na rehabilitację

Jestem na specjalizacji z neurologii, ale myślę o zmianie . Wybór padł na rehabilitację. Nie będę czarować,że liczy się dostęp, którego nie ma w przypadku np.dermatologii. Myślę o zmianie, bo wbrew pozorom neurologia nie jest łatwa do pracy - ciężkie dyżury, trudni pacjenci,wiele niedopowiedzeń w...

04-03-2012 11:41

Najlepsze miejsce na specjalizację ze stomatologii zachowawczej z endodoncją we Wrocławiu

Jakie jest najlepsze miejsce specjalizacyjne ze stomatologii zachowawczej z endodoncją we Wrocławiu, obecnie wymienione są: Krakowska 26 (na uczelni), Legnicka 61 (PHM) oraz na Weigla 5 (w Wojskowym Szpitalu Klinicznym) or...

09-01-2019 00:05

okulistyka miejsca pozarezydenckie

czy sądzicie, że jest szansa na miejsce pozarezydenckie z o...

15-09-2018 13:19

Specjalizacja z psychiatrii- aglomeracja śląska

Specjalizacja z psychiatrii- aglomeracja śląska Hej :) Jestem już praktycznie zdecydowana na psychiatrię, teraz rozpoczynam stażową i część psychiatryczną chciałabym robić w szpitalu w którym potencjalnie mogłabym robić specjalizację. Akredytowane i w miarę blisko mojego miejsca zamieszkania są ...

23-08-2018 14:33

Praca w Niemczech

Obecnie pracuję w Niemczech w Hamburgu. Jest to moje 4 miejsce pracy i musze powiedzieć ze jak do tej pory najlepsze. Duży szpital (ponad 1000 łóżek) w tym torakochirurgia, kardiochirurgia, skomplikowane zabiegi kardioch...

06-09-2017 11:18

Psychiatria dzieci i młodzieży

Czy ktoś może coś opowiedzieć o tej specjalizacji? Tak sie składa, że jestem na medycynie rodzinnej skończyłam już 2lata rodzinnej ale czuje, że to nie to i zastanawiam się nad zmiana. Przeraza mnie tylko to, ze nade mn...

15-12-2018 11:08

Interna w Krakowie

Bardzo proszę o polecenie Oddziału Chorób Wewnętrznych w Krakowie do specjalizacji z int...

14-12-2018 00:18

Neonatologia czy Pediatria i Neonatologia? Warto?

Witam, Zastanawiam się nad wyborem ścieżki specjalizacji - docelowo chcę zajmować się neonatologią. Słyszę głosy, że neonatologia jako specjalizacja podstawowa jest kiepskim pomysłem, że zarobki marne a jakość kształcenia stoi pod znakiem zapytania i zależy od ośrodka, co ogranicza miejsc...

05-12-2018 18:14

Interna Warszawa

Szukam miejsca na specjalizowanie się z INTERNY w Warszawie i najbliższej okolicy. (nie mam samochodu i nie chcę go kupować) Miejsce przyjazne, bez strasznych braków kadrowych, tak żeby dyżurować ok2x na miesiąc (marze...

03-09-2018 20:29

Interna w Warszawie

Mam do Was pytanie, trochę straszne, trochę śmieszne. Gdzie w Warszawie lub okolicach nauczę się interny? Kuć ...

05-12-2018 22:22

medycyna pracy

Witam. Mam pytania do osób ,które sa w trakcie lub dopiero co rozpoczęły specjalizację z medycyny pracy systemem modułowym po internie. Spec trwa 2 lata a jest masa kursów i staży do zrobienia . Od pewnego cza...

07-12-2018 19:39

Psychiatria w Krakowie

Psychiatria na Kopernika, podzielcie się opiniami na je...

29-08-2013 08:04

Epidemiologia/Zdrowie publiczne Lublin

Epidemiologia/Zdrowie publiczne Lublin, Zna ktoś może war...

23-09-2018 20:30

Opinie, rezydentura z radiologii

Witam czy ktoś ze starszych kolegów mógłby krótko opisać godne polecenia ośrodki do ro...

06-11-2018 16:18

Specjalizacja z Radiologii

W jakiej placówce najlepiej zacząć specjalizacje z Radiologii w jednym z tych miast (Warszawa, Wroclaw, Gdańsk)? Mam tu na myśli głównie podejście do...

09-11-2018 12:22

GINEKOLOGIA małopolska/ śląsk

Witam :) Czy są tu jacyś rezydenci zadowoleni z miejsca, w k...

29-10-2018 17:56

PULMONOLOGIA W KRAKOWSKIM SZPITALU SPECJKALISYTYCZNYM

Czy ktoś z Was robi/robił specjalizację z pulmonologii ...

27-09-2017 10:07

Medycyna Pracy

Wie ktoś gdzie mogę znaleźć informację na temat tego jak wygląda medycyna pracy w praktyce? Nie miałem na uczelni żadnego bloku z tego przedmiotu, a w internecie jest...

01-10-2018 19:55

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej