Czy jest aż tak źle z tą neurologią?

Aktualnie jestem na stażu i cały czas mieszam się między paroma speckami. Jedną, z których rozważam, jest neurologia. Szukałam informacji tu na forum, ale wiele postów sprz...

17-06-2022 10:17

Otolaryngologia - Warszawa o bliskie okolic

Dzień dobry! Czy znacie godne polecenia miejsca ...

19-09-2022 00:31

Polecane miejsce specjalizacji z radiologii - Poznań / Gdańsk / Wrocław / Szczecin

Witam, W związku z ograniczoną ilością miejsc na radiologię. Biorę pod uwagę wszystkie dobre propozycje - gdzie mogę się dużo nauczyć w dobrej atmosferze. Z wielospecjalistycznych szpitali w województwach, które mni...

18-09-2022 17:12

Pediatria czy rodzinna

Niedługo muszę podjąć decyzję w sprawie specjalizacji, jednak nie mogę się zdecydować, która z nich bardziej mi odpowiada.Obie...

05-09-2022 20:24

Wybór miejsca na rodzinna we Wrocławiu

Czy jest tu ktoś, kto by mógł się wypowiedzieć o pracy/rezydenturze w przychodni we Wrocław...

08-09-2022 09:37

Gdzie robić neurologie!

Hej, fajnie by było jakby ktoś mi podpowiedział gdzie warto robić speckę z neurologii. Biorę pod uw...

07-09-2022 11:56

Lekarz bez specki

Hej ! W chwili ogromnego kryzysu pytam Was - czy znacie kekarzy którzy nigdy specki nie zrobili ? No nie wiem może w Poz pracują może czymś innym się zajmują ? Nie mogę nigdzie znaleźć sobie miejsca . Obecnie jestem w trakcie specki z rodzinnej ale zdecydowanie lepiej pracowało mi się bez zobow...

30-06-2022 10:18

Endokrynologia dziecięca

Czy jest sens robić endokrynologię dziec...

31-08-2022 12:46

Pediatria - Kraków i okolice

Hej :) szukam opinii na temat rezydentury z pediatrii w USD lub Szpitalu św. Ludwika, ewentualnie w innych miejscach godnych polecenia w niedalekiej odległości od Krakowa. Szczególnie interesują mnie takie kwe...

24-08-2022 12:32

Specjalizacja z Medycyny Pracy tryb pozarezydencki - tylko wolontariat?

Czy jest w Polsce ośrodek z akredytacją gdzie można zrobić specjalizację z Medycyny Pracy i otrzymywać za to wynagrodzenie? Planuję rozpocząć drugą specjalizację z Medycyny Pracy (po Medycynie Rodzi...

18-08-2022 11:16

Radioterapia onkologiczna vs onkologia kliniczna

Od dłuższego czasu rozważam jedną z powyższych specjalizacji onkologicznych. Radioterapia zawsze wydawała mi się ciekawsza (lubię fizykę i radiologię, element zabiegowy pod postacią brachyterapii), ale obawiam się, że p...

12-08-2022 13:01

Medycyna rodzinna - Trójmiasto, miejsce spacjalizacyjne

Hej, myślę o rozpoczęciu specjalizacji z medycyny rodzinnej. Czy ktoś ma do polecenia jakieś miejsca specjalizacyjne ...

05-08-2022 19:41

Specjalizacja

Kończę powoli staż podyplomowy i rozglądam się za przyjaznym miejscem do rozpoczęcia specjalizacji z ortopedii, rehabilitacji lub okuli...

28-07-2022 23:54

medycyna rodzinna zachodniopomorskie

Hej za niedługo kończę staż i rozważam wybór medycyny rodzinnej jako specjalizację, czy może ktoś polecić ...

17-07-2022 21:09

TELERADIOLOGIA - pytania

Cześć! Jestem obecnie na stażu podyplomowym, przede mną wybór specjalizacji i póki co na 95% będzie to radiologia. Zastanawia mnie jednak jak to jest z teleradiologią, która jest dla mnie jednym z czynników decydujących, natomiast chętnie usłyszałbym opinie bardziej doświadczonych kolegów, bo ni...

17-03-2018 16:13

Praca na etat przed rozpoczęciem specjalizacji

Witam, Po stażu zrobiłem sobie przerwę od pracy lekarskiej; obecnie mam inne wygodne źródło dochodu, od jesieni chce rozpocząć specjalizacje (w Polsce/w Niemczech); do tego czasu zastanawiam się nad popracowaniem w szpitalu "z etatu", w celu naumienia się czegoś, niekoniecznie nawet w pełnym wym...

08-07-2022 18:27

Lek. Med. Specjalista - Youtuber....

Bardzo często padają tutaj dyskusje na temat Patolekarzy. Nie dawno zwykłym Patolekarzem był stachanowiec który robil w miesiącu 30 dyżurów. A do tego miał żonę i dzieci które widział raz na parę miesięcy. Potem pojawiły się patobiedronki gdzie lekarze już siedząc i pracując mniej przyjmowali w z...

29-06-2022 12:53

chirurgia dziecięca - gdzie warto?

Szukam informacji gdzie warto zacząć specjalizację z chirurgii dziecięcej. Dowolne miasto, dowolne województwo. Zależy mi oczywiście na dob...

07-03-2022 16:58

Tani lekarz.

https://www.medycyna-ukraina.pl/o-mnie/ Tutaj możecie się zapisać na medycynę Online pod latającymi rakietami. Czy to dobry pomysł?:) W sumie teraz na d Froncie ...

23-06-2022 16:48

Okulistyka

Witam. Dostałam sie na rezydenture z okulistyki, wybrałam okulistyke bo wydaje sie byc w miare spokojną specjalizacja, ale niezbyt wiele wiem o technicznych aspektach tej specjalizacji. Nie mam w otoczeniu niestety...

29-06-2022 11:20

Nefrologia- czy warto?

Dzień dobry. Niedługo stanę przed wyborem specjalizacji i chciałbym w związku z tym poznać Państwa opinie na temat perspektyw w nefrologii. Miałem okazję popracować w trakcie stażu na oddziale i widzę, że tematyka oraz t...

28-06-2022 17:47

wybor specjalizacji gastroenterologia

Zastanawiam się nad wyborem gastroenterologii jako mojej specjalizacji. W związku z tym chciałam zapytać jakie miejsca szkolen...

28-06-2022 08:43

Chirurgia ogólna - gdzie się specjalizować?

Cześć, tak jak w temacie - gdzie polecacie rozpocząć rezydenturę z chirurgii? Interesuje mnie głównie Wrocław/Dolny Śląsk ale chętnie posłucham o innych miejscach w Pols...

19-06-2022 18:19

Druga zmiana specjalizacji - rezydentura

Czy ktoś z Państwa korzystał z opcji zmiany rezydentury po raz drugi? Zgodnie z zapisem ustawy: 3. Lekarz, który został zakwalifikowany do odbywania rezydentury i rozpoczął szkolenie specjalizacyjne, może bez podaw...

06-06-2022 19:04

Ginekologia mazowieckie

Witam! Chciałabym prosić o informacje na temat robienia specjalizacji z położnictwa i ginekologii w województwie mazowieckim, najlepiej w Warszawie lub niedaleko. Które miejsca...

08-06-2022 22:39

Reumatologia w Kaliszu

Hej, czy są tu osoby które robią/ robiły rezydenturę z reumat...

08-06-2022 09:45

pulmonologia Jelenia Góra

Cześć Koleżanki i Koledzy! Czy ktoś Was ma wiedzę, jak wygląda specjalizacja w trybie pozarezydencki...

03-06-2022 16:56

Radiologia, rezydentura, dolnośląskie, gdzie warto

Cześć. Zbieram informacje na temat miejsc szkoleniowych z radiologii. W szczególności interesuje mnie Legnica Affid...

01-06-2022 23:55

Rekrutacja na rezydenturę

Hej, pewnie się powtarzam, ale przeszukałam lupkę i nie mogę znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie. Jestem trochę nie w tem...

28-05-2022 09:42

Mikrobiologia lekarska- specjalizacja

Szukam kogoś kto robi specjalizację z mikrobiologii lekarskiej lub jest specjlistą ...

22-05-2022 14:07

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej