Anestezjolog pożądany w Wielkopolsce

Szanowne Koleżanki i Koledzy anestezjolodzy ! Od pewnego czasu wielkopolski NFZ zaostrzył przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa pacjentów w szpitalach powiatowych.Powoduje to konieczność faktycznego , a nie fikcyjnego wprowadzenia podwójnych dyżurów ,sal nadzoru pooperacyjnegi itd....

16-06-2013 10:12

Program partnerski a PKWiU i jaka stawka ryczałtu?

Większość z nas przeszła na ryczałt. Większość zbiera na depilator, wosk, ewentualnie dobrą łychę. Do tej pory fajną opcją była umowa o dzieło. Teraz można...

12-02-2022 12:27

Praca na okrągło?

Czytając różne wpisy dotyczące pracoholizmu wśród lekarzy, umierania z przepracowania na dyżurach, popełniania większej iloś...

19-06-2022 20:32

Doktor z Biedronki.

Tak bardzo drwiliśmy z różnego rodzaju sieciówek nazywając je pogardliwie "medycznymi biedronkami", a tu proszę: biedronkowa biedronka wchodzi na ten rynek. https://gazetawroclawska.pl/sklepy-biedronka-jako-placowki-med...

05-07-2022 07:05

"Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS."

"Przekopaliśmy się przez raporty 19 spółek giełdowych z udziałem Skarbu Państwa. 122 "ludzi dobrej zmiany" zarobiło w nich aż 267 mln zł. 66 osób zostało milionerami. Prezes PiS Jarosław Kaczyński wielokrotnie mówił, że do "polityki nie idzie się dla pieniędzy". Ale po siedmiu latach rządów Zj...

16-08-2022 13:01

"Te szpitale nie mają na podwyżki. Lista jest długa."

"POWIATOWY ZESPÓŁ SZPITALI W OLEŚNICY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BOLESŁAWCU ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W KŁODZKU POWIATOWE CENTRUM ZDROWIA SPÓŁKA Z O.O. W LWÓWKU ŚLĄSKIM SZPITAL IM. ŚW. JADWIGI ŚLĄSKIEJ W TRZEBNICY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MOGILNIE SAMODZIELNY PUBLICZN...

09-08-2022 08:10

zmiana wyceny punktów w poradni kardiologicznej ?

witajcie ! program poradniany którym posługuję się w poradni kardiologicznej (NFZ) zaczął mi pokazywać obok punktów -> $$ Wcześniej tego nie zauważyłem. Może to i lepiej, bo kontrakt przewiduje dla mnie określo...

04-01-2022 13:44

Podwyżki pensji, a szpitalna bieda

Od lipca urzędowe podwyżki pensji białego personelu, ale bez ew.podwyżek kontraktów. Robi się wesoło. https://www.rynek...

02-08-2022 11:11

Świetne wieści dla kredytobiorców! Będą wakacje kredytowe!

To naprawdę dobra zmiana. Dzięki ustawie PiS od sierpnia kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty w złotych na własny cel mieszkaniowy, będą mogli skorzystać z tzw. wakacji kredytowych. Przepisy pozwolą na odro...

14-07-2022 08:06

Program partnerski - podwyżka inflacyjna

Inflacja 15% a program partnerski stoi w miejscu… Proponuję podwyższenie kw...

31-07-2022 22:25

Mozliwości zarobkowe w prywacie w Rehabilitacji

Dzień dobry drodzy forumowicze, od kilku dni nurtuje mnie temat mozliwosci pracy i zarabiania będąc rezydentem i specjalistą z rehabilitacji medycznej....

29-07-2022 16:24

co rezydent ma wspólnego z piekarzem....

na pewno pensję :D Wysokość zasadniczego wynagrodzenia miesięcznego lekarza i lekarza dentysty odbywającego daną specjalizację w dziedzinach medycyny innych niż wymienione wyżej w pierwszych dwóch latach zatrudnieni...

19-07-2022 18:49

Praca w prywatnej poradni

Bardzo proszę o pomoc. Mam propozycję pracy w prywatnej poradni w lublinie ale nie mam pojęcia ja...

18-07-2022 17:15

Inflacyjna umowa o prace

Spotkaliscie juz lub podpisaliscie "inflacyjna" umowe o prace? Chodzi mi o zapis odnosnie stawki godzinowej aneksowanej w okreslonym wymiarze...

14-07-2022 10:45

STAWKA ZA ORZEKANIE

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO KOLEGÓW ORZEKAJĄCYCH O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.INTERESUJE MNIE JAKA JEST AKTUALNIE STAWKA ZA BADANIE PAC...

10-07-2022 20:17

stawki godzinowe - kto się w nich odnajduje ?

https://www.medexpress.pl/ile-lekarz-zarobi-za-godzine/84923 ...

06-07-2022 23:42

Raport o wynagrodzeniach lekarzy

Na Rynku Zdrowia opublikowano stawki wynagrodzen lekarzy specjalistów Na ile są one zgodne z realiami?? https://www.rynekzdrowia.pl/Finanse-i-zarzadzanie/Ile-zarabia-uro...

02-07-2022 19:37

Aż chce się tankować!

Są firmy zdolne do okazywania społecznej wrażliwości i są firmy, które wyciskają z klientów dotkniętych putinflacją ostatni grosz. W kontekście rosnących cen paliw (chociaż jed...

25-06-2022 10:14

Dobra Zmiana w podatkach od dziś!

W ramach korekty programu podatkowego Polski Ład zrezygnowano z nieudanego rozwiązania w postaci ulgi dla klasy średniej wymuszonego przez Jarosława Gowin...

01-07-2022 10:19

Od 1 lipca trzepanie wszystkich kont bankowych

Tajemnica bankowa zawsze była fikcją, teraz to jedynie usankcjonowano. Witamy w nowym, wspaniałym świecie. ...

29-06-2022 09:48

Tworzenie oddziału od zera

Cześć. Czy ktoś z Was tworzył oddział szpitalny od zera? Czy dostaw...

22-06-2022 22:33

PUTINFLACJA! Czy do POsłów w końcu dotrze?

Powiedział to wyraźnie Joe Biden a teraz potwierdził przewodniczący Rady Europejskiej: za wzrost cen towarów i inflację odpowiada główn...

24-06-2022 19:18

Zmierzch kryptowalut?

Restauracja "Bored&Hungry" założona przez entuzjastę kryptowalut i promująca je swoim wystrojem i menu po trzech miesiącach... przestała przyjmować płatności w kryptowalutach. Powodem jest krach...

26-06-2022 10:51

polski lekarz vs polski ład od 2022 - rozwiązania finansowe

Dzisiaj trochę podyskutowałem z moim doradcą podatkowym na temat potencjalnych rozwiązań finansowych od 2021r. Założenia to - JDG czyli jednoosobowa działalność gosp -zarobki(przychód) 20k brutto/mc, koszty na poziomie ok 30% przychodu, VAT zwolniony dotychczas liniówka 19% plus ZUS 1,4k/m-c w ...

12-08-2021 17:20

tytuł profesora to jednak stan umysłu....

Prof. Ryszard Gellert, dyrektor nadzorującego otwocki ośrodek Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego nie widzi powodu do niepokoju. - Ten płacowy spór został rozdmuchany. Jeśli lekarze nie wrócą, pozostali bez problemów wykonają plan operacji - zaznaczył w rozmowie z Rynkiem Zdrowa szef CMK...

22-06-2022 19:12

Urolog- zarobki

Witam, Czy lekarz urolog zarabia dobrze? Czy podczas specjazilacji z urologi...

21-12-2021 13:34

Wynagrodzenie za artykuły

Witam . Dostałam propozycje pisania artykułów do portalu internetowego . Artykuły 3 strony skierowane do odbiorców niemedycznych - tyle czasu ile potrzebuje - około 3 artykuły miesięcznie . Druga propozycja sp...

17-06-2022 19:36

Jest inflacja, są podwyżki płac lekarzy?

Za sprawą pandemii a potem napaści putinowskiej Rosji na Ukrainę inflacja osiągnęła w Europie i USA rekordowe poziomy. W Polsce wynosi ona obecnie (dane za maj) ...

12-06-2022 09:43

stawki ginekologów i patologów

Dzień dobry. Jestem ginekologiem, posiadam europejską specjalizację z zakresu endokrynologii ginekologicznej, mój mąż jest patomorfologiem. Jesteśmy ze Słowacji. Chciałbym poznać stawki godzinowe lek...

15-09-2020 18:17

NIL: płaca minimalna nie powinna być dla lekarzy płacą realną

https://pulsmedycyny.pl/nil-placa-minimalna-nie-powinna-byc-dla-lekarzy-placa-realna-1151735?fbclid=IwAR2OGsAlj4Y10MGE1CRk6csb0z90jrPCQKq9cTd-WmiqGdvy02Ai1SGKRBE Naprawdę zastanawia mnie do kogo są wygłaszane te apele -...

31-05-2022 09:43

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej