Rozpocznij rejestrację

Dołącz do 87 000 lekarzy zarejestrowanych w naszym serwisie i bezpiecznie rozmawiaj o diagnozach, terapiach i problemach na jakie można natrafić w pracy lekarza. Rejestracja jest potwierdzeniem, że każda wypowiedź jaką u nas przeczytasz jest napisana przez lekarza.

Dane podane podczas rejestracji są weryfikowane w Centralnym Rejestrze Lekarzy RP przy Naczelnej Izbie Lekarskiej lub poprzez przesłanie nam skanu dokumentu potwierdzającego uzyskany tytuł zawodowy lekarza.

Otrzymasz dostęp do serwisów:

Konsylium24

Pierwszy i najpopularniejszy w Polsce lekarski serwis o charakterze społecznościowym. Serwis jest dostępny tylko dla lekarzy i jest bezpiecznym miejscem dla lekarskich rozmów o problemach w codziennej pracy.

Kompendium24

Wszystkie informacje potrzebne lekarzowi zebrane w jednym miejscu. W serwisie znajdują się bezpłatne testy do LEK, L-DEK i PES, artykuły edukacyjne, materiały video, konsultacje medyczne, oferty pracy dla lekarzy, opinie o miejscach pracy oraz informacje o konferencjach.

Gdzieskierowac24

Jedyna w Polsce wyszukiwarka lekarzy polecanych przez lekarzy. Opinie lekarzy o innych lekarzach, ranking najlepszych specjalistów w danej dziedzinie.

Indeks24

Inteligentna wyszukiwarka leków zawierająca dane o ponad 17 000 produktów leczniczych dostępnych w Polsce. Indeks leków jest regularnie aktualizowany i zawiera informacje o dawkowaniu, wskazaniach do stosowania, poziomach refundacji i zamiennikach.

Medpanel24

Platforma umożliwiająca samodzielną realizację ankiet badawczych skierowanych do lekarzy.

Tworzymy nasze produkty z pasją, starając się pomagać lekarzom rozwiązywać problemy jakie napotykają wykonując ten bardzo trudny i odpowiedzialny zawód.

Problemy z rejestracją?

Skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17