- Specjalizacja: Wszystkie specjalizacje
- Miejsce: Hotel St. Bruno, ul. Św. Brunona 1, Giżycko
- Organizator: Fundacja Spotkania Naukowe
- Kontakt: Warszawa 00-896 ul. Ogrodowa 28/30 tel. 22 654 84 09
- WWW: http://www.spotkanianaukowe.pl/str/index.php
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 0 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
Jesienne Spotkania Naukowe to coroczne spotkania radiologów oraz klinicystów z innych dyscyplin klinicznych organizowane przez Fundację Spotkania Naukowe. Poświęcone będą diagnostyce obrazowej wad i chorób wrodzonych. Uczestnicy spotkań zarówno klinicyści jak i lekarze diagności będą mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami i wziąć udział w sesji ciekawych przypadków. Konferencji towarzyszyć będzie wystawa firm medycznych.
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

Zakończona
0 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
