Nasze akcje

Petycja do nowego Ministra Zdrowia

Petycja-zembala-15

Bartosz Arłukowicz nie odpowiedział młodym lekarzom na ich petycję, a problemy wciąż nie zostały rozwiązane. Dnia 15.07.2015 została złożona petycja do nowego Ministra Zdrowia, prof. Zembali, z podpisami 1048 polskich lekarzy i 3368 studentów medycyny i stomatologii.
Młodzi lekarze doczekali się odpowiedzi:https://konsylium24.pl/po-dyzurze/nasz-serwis/wydarzenia-i-akcje-konsylium24/102197/postWięcej na stronie https://konsylium24.pl/petycja-lekarzy

Petycja POZ 2015

Petycja-poz-15

Lekarze POZ postanowili nie ugiąć się pod pręgierzem Ministerstwa Zdrowia, przez co wiele przychodni było zamkniętych. Solidarność lekarska zadziałała - akcję lekarzy POZ poparło prawie 5000 lekarzy o różnych specjalnościach medycznych.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/petycjapoz2015

Petycja dot. podwyżki obowiązkowych składek w Izbach Lekarskich

Petycja-skladki-14

Izba Lekarska niespodziewanie podwyższyła comiesięczne składki o 50%! W jakim celu? Dlaczego tak bardzo? Te i inne pytania zadali Prezesowi NRL lekarze. Petycję z podpisami ponad 15000 lekarzy złożono na ręce władz NRL.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/petycjaskladki

Petycja dot. reformy SOR i NPL

Petycja dot. reformy SOR i NPL
Podział obowiązków pomiędzy SOR i NPL nie jest wyraźny, co mogło się przyczynić do wielu groźnych dla pacjentów sytuacji. Petycja do Ministra Zdrowia wraz z 553 podpisami polskich lekarzy została złożona w Ministerstwie Zdrowia.

Petycja ws. pytań z egzaminów LEK, L-DEK i PES

Petycja-lek-13

Niejawność pytań z egzaminów LEK, L-DEK i PES znacznie utrudnia weryfikację ich poprawności oraz ewentualne udowodnienie swojej racji po egzaminie, a często decydują one o dalszych losach lekarza. W dniu 13 marca 2013 roku została złożona petycja do Ministra Zdrowia Bartosza Arłukowicza z podpisami ponad 10,000 lekarzy i studentów medycyny z prośbą o publikację pytań po egzaminach.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/petycja_egzaminy

Petycja młodych lekarzy do Ministra Zdrowia

Petycja-mlodych-12

Coraz trudniejsza sytuacja młodych polskich lekarzy sprawiła, że zwrócili się do Bartosza Arłukowicza o podjęcie radykalnych działań mających zreformować system edukacji przyszłego pokolenia lekarzy. W dniu 26 września 2012 roku zostałą złożona petycja do Ministra Zdrowia Bartosza Arłukowicza z podpisami prawie 8,000 lekarzy i studentów medycyny.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/mlodzi-lekarze

Nowe umowy z NFZ na wypisywanie recept refundowanych

Umowy_nfz_button

Co powinien zrobić lekarz z nadesłaną przez NFZ umową na wystawianie recept refundowanych? Co zrobią inni lekarze? Jakie działania rekomendują Izby i organizacje lekarskie? Jakie niebezpieczeństwa czyhają na lekarzy, którzy podpiszą umowę. O co toczy się konflikt pomiędzy lekarzami a NFZ? Zapraszamy do lektury tego specjalnego serwisu.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/umowyNFZ

Chcemy leczyć, a nie refundować - petycja dot. refundacji

Refundacja_button

Przeczytaj i poprzyj petycję tysięcy lekarzy "Chcemy leczyć a nie refundować" do Naczelnej Izby Lekarskiej.

Dowiedz się więcej o szczegółach petycji, poznaj fakty nt. refundacji, algorytm postępowania.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/petycjarefundacja

Kontrowersyjna ustawa refundacyjna

Button_recepty

24 lutego 2011 roku petycja Konsylium24 z podpisami 7038 polskich lekarzy, została przekazana do Ministerstwa Zdrowia. Petycja była wyrazem sprzeciwu środowiska lekarzy wobec projektu nowej ustawy procedowanej przez Ministerstwo Zdrowia, nakładającej na lekarzy szereg nowych obowiązków administracyjnych i kar.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/petycjarecepty

Nie dla likwidacji LEP i L-DEP

Button_lep-ldep

Udało się! LEP nie będzie zlikwidowany

24 listopada 2010 roku petycja Konsylium24 z podpisami 10,385 lekarzy i studentów medycyny, została przekazana do Ministerstwa Zdrowia. Petycja była wyrazem sprzeciwu środowiska studentów medycyny i lekarzy oraz przedstawienia wielu wątpliwości dotyczących projektu ustawy.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/petycjalep

Akcja lekarzy w Konsylium24.pl przeciwko absurdalnym drukom ZUS ZLA

Button_zus

Tysiące lekarzy Konsylium24.pl zainicjowało i walczy o zmianę absurdalnego druku ZUS ZLA. Zobacz w skrócie, co już udało nam się razem zdziałać:

Kwiecień 2010: Otrzymaliśmy odpowiedź od Naczelnej Rady Lekarskiej w sprawie działań podjętych przez Radę w celu uproszczenia druku ZUS ZLA.


Więcej na stronie https://konsylium24.pl/start/petycja

Zamknij

Ta strona używa cookies i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej szczegółów w Polityka prywatności