Choroba dyskowa: patofizjologia i leczenie w świetle badań Evidence Based Medicine.
Konfernecje medyczne
Zakończona
- Specjalizacja: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu, Medycyna rodzinna, Rehabilitacja medyczna, Neurologia
- Miejsce: Centrum Dydaktyczno-Kongresowe WL UJ CM, ul. Św. Łazarza 16, Kraków
- Kontakt: tel. 660 76 31 32
- WWW: http://www.chirurg-kregoslupa.pl/dydaktyka/szkolenia.html
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 1 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
8 punktów edukacyjnych
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

1 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
