- Specjalizacja: Wszystkie specjalizacje
- Miejsce: Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22A, Kraków
- WWW: http://www.polradiologia.org/index1.html
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 0 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
Informacje ogólne Kurs dedykowany przede wszystkim dla radiologów zajmujących się diagnostyką obrazową chorób piersi. Organizatorzy Katedra Radiologii, Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Sekcja Diagnostyki Chorób Piersi Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

Zakończona
0 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
