- Specjalizacja: Endokrynologia, Radiologia i diagnostyka obrazowa
- Miejsce: Łódź, Smocza 2, Łódź
- Organizator: Łódźka Szkoła USG, PT Tyreologiczne
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 0 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
W imieniu Polskiego Towarzystw Tyreologicznego i Polskiego Towarzystwa Biopsji Narządowej mamy przyjemność zaprosić Państwa na kurs ultrasonografii tarczycy prowadzony pod naukowym kierownictwem Profesora Andrzeja Lewińskiego Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Endokrynologii. Szkolenie organizowane jest w ramach Łódzkiej Szkoły Ultrasonografii i Biopsji Narządowej. Kursy, stanowiące pierwszą część programu szkolenia PTT z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej i biopsyjnej tarczycy, odbędą się w Łodzi w dniach 13-14.05.2011r., 3-4.06.2011r. i 8-9.07.2011r. z poważaniem dr hab. med. Marek Dedecjus dr n. med. Zbigniew Adamczewski Oddział Łódzki PTT
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

Zakończona
0 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
