BEZ KRAWATA. ROZMOWY O CHOROBACH SKÓRY. WARSZTATY NAUKOWO-SZKOLENIOWE. EDYCJA II.
Konfernecje medyczne
Zakończona
- Tematyka: choroby skóry głowy, rąk i stóp.
- Specjalizacja: Dermatologia i wenerologia
- Miejsce: PAŁAC SULISŁAW, SULISŁAW 24, SULISŁAW
- Organizator: MedicaExpert conference
- Kontakt: +48 534 077 549
- WWW: http://www.medicaexpert.pl
- Koszt uczestnictwa: 1490 zł.
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 2 lekarzy poleca |
2 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
W trakcie warsztatów odbędzie się kurs trichoskopowy oraz zajęcia praktyczne z resuscytacji krążeniowo-oddechowej.
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

2 lekarzy poleca
2 lekarzy nie poleca
