Neuropsychiatria 2016
Konfernecje medyczne
Zakończona
- Tematyka: m.in projekty elektronicznego wspomagania psychiatrii, marihuana medyczna,czy można psychofarmakologicznie przedłużyć życie?
- Specjalizacja: Psychiatria, Neurologia
- Miejsce: Hotel Hilton, Grzybowska 63, Warszawa
- Organizator: Towarzystwo Neuropsychiatryczne, Polskie Towarzystwo Neurologiczne
- Kontakt: tel.: + 48 22 254 86 95; fax: + 48 22 100 56 02
- WWW: http://www.neuropsychiatria.info/konferencja
- Koszt uczestnictwa: 400 zł
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 1 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

1 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
