- Specjalizacja: Wszystkie specjalizacje
- Miejsce: PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa
- Organizator: Fundacja Instytutu Matki i Dziecka: ul. Kasprzaka 17a, 01-211 Warszawa
- Kontakt: tel. 22 327 74 26, e-mail: fundacja@fundacja.imid.med.pl, e-mail: katarzyna.jankowska@imid.med.pl
- WWW: http://www.imid.med.pl/pl/aktualnosci/konferencja-otylosc-u-dzieci-i-mlodziezy-2017-problem-trudny-i-zlozony
- Koszt uczestnictwa: Konferencja bezpłatna
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 0 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
www.fundacja.imid.med.pl
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

Zakończona
0 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
