- Specjalizacja: Wszystkie specjalizacje
- Miejsce: Hotel Marriott, al. Jerozolimskie 65/79, Warszawa
- Organizator: Czasopismo OGÓLNOPOLSKI SYSTEM OCHRONY ZDROWIA OSOZ POLISH HEALTHCARE JOURNAL Medycyna | Farmacja | IT | Profilaktyka | E-zdrowie
- Kontakt: e-mail: aolesch@osoz.pl
- WWW: http://www.osoz.pl/forum
- Koszt uczestnictwa: bezpłatny
Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | ![]() |
![]() |
-
Informacje dodatkowe:
Łącznie ponad 50 ekspertów (w tym p relegenci z W ielkiej Brytanii, Niemiec, Estonii, Belgii) podzieli się swoją opinią i przedstawi prelekcje w tematach nawiązujących do innowacyjności w ochronie zdrowia. Po zakończeniu Forum zapraszamy na uroczystą Galę Liderów Ochrony Zdrowia. W programie m.in. wręczenie nagród w 8. edycji konkursu Liderów Ochrony Zdrowia, przemówienia okolicznościowe oraz bankiet. Każdy uczestnik Forum otrzyma drukowany certyfikat udziału oraz komplet materiałów konferencyjnych. W przerwach zapraszamy na przerwę kawową oraz lunch. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przedstawicieli rynku ochrony zdrowia, menedżerów placówek medycznych, lekarzy, pielęgniarki, pracowników działów administracyjnych szpitali i przychodni, studentów uczelni medycznych oraz wszystkie zainteresowane osoby. Formularz zgłoszenia oraz pełny harmonogram Forum znajdują się na stronie internetowej. W załączniku przesyłamy zaproszenie na Forum. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie www.osoz.pl/forum UWAGA: Zarejestruj się już dziś w ramach pre-rejestracji uczestników poprzednich edycji naszych konferencji. REJESTRACJA UCZESTNIKÓW: www.osoz.pl/forum (zakładka FORMULARZ ZGŁOSZENIA)
Najbliższe konferencje
-
Konferencja SISC 2025
Ustroń, 09.05.2025 -
MEDmeetsTECH
Warszawa, 13.05.2025 -
Konferencja Patogeny & Odporność
Kraków, 15.05.2025
Ostatnio zakończone konferencje
-
Konferencja IntiMind
Wrocław, 27.04.2025 -
II Interdyscyplinarna Międzynarodowa KONFERENCJA KOLAGENOTERAPII INIEKCYJNEJ
Warszawa, 12.04.2025 -
1 Kompendium Onkologii Urologicznej 2025
,, 12.04.2025 -
Szkoła Praktycznej Diabetologii
Kraków, 05.04.2025 -
Skonsultuj z Farmaceutą – Miażdżyca
,, 05.04.2025
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.