- Tematyka: Diagnostyka i leczenie chorób układu oddechowego (gruźlica, mykobakteriozy, inne zakażenia dolnych dróg oddechowych astma, POChP, rak płuca, choroby śródmiąższowe, nadciśnienie płucne, niewydolność oddechowa, zatorowość płucna, mukowiscydoza)
- Specjalizacja: Choroby płuc
- Miejsce: Zakopane, Podamy w terminie późniejszym, Zakopane
- Organizator: Instytut Gruźlicy i Chorób Płuc w Warszawie
- Kontakt: a.niescieruk@igichp.edu.pl
- WWW: http://igichp.edu.pl
- Koszt uczestnictwa: 350 zł
Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | ![]() |
![]() |
-
Informacje dodatkowe:
Wszelkie informacje dotyczące konferencji dostępne na stronie http://igichp.edu.pl zakładka Kursy i zjazdy, Konferencja Pulmonologów 2018
Najbliższe konferencje
-
III Sympozjum Polskiego Towarzystwa Farmacji Klinicznej – Wrocław 2025
,, 19.09.2025 -
Krajowa Konferencja Pulmonologów i Mikrobiologów
Warszawa, 10.10.2025
Ostatnio zakończone konferencje
-
I edycja Polish Young Oncologists Forum
Warszawa, 13.06.2025 -
4. edycja konkursu MCSC Hospital Leadership Innovation
,, 10.06.2025 -
Konferencja AI & MEDTECH CEE
Warszawa, 10.06.2025 -
XXIV Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Alergia Astma Immunologia Kliniczna 2025
Łódź, 07.06.2025 -
III KONFERENCJA Polskiego Towarzystwa Postępów Medycyny – Medycyna XXI: Jak leczyć nowocześnie?
Warszawa, 07.06.2025
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.