- Tematyka: Fizjologiczne i patofizjologiczne podstawy chorób nerek,;Zaburzenia regulacji homeostazy mineralnej w przewlekłej chorobie nerek; Postępy w dializoterapii; Postępy w transplantacji nerek
- Specjalizacja: Nefrologia
- Miejsce: Teatr Wybrzeże, 80-934 Gdańsk Wyświetl większą mapę, Gdańsk
- Kontakt: VM Media sp. z o.o. VM Group sp.k. ul. Świętokrzyska 73; 80–180 Gdańsk tel.: (58) 320 94 94 faks: (58) 320 94 60; e-mail: postasn2013@viamedica.pl
- Koszt uczestnictwa: od 650 do 110 zł
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 0 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
Będzie to już dziewiąte spotkanie z wybitnymi ekspertami w zakresie nefrologii klinicznej, dializoterapii oraz transplantologii nerek. Przedstawią oni wybrane zagadnienia, które będą przedmiotem rozważań i doniesień na kolejnej corocznej Konferencji American Society of Nephrology, która w roku 2012 odbyła się w San Diego.
Najbliższe konferencje
nie ma konferencji
Ostatnio zakończone konferencje
-
Leki, których nie lubi miastenia: co zaostrza objawy?
,, 01.04.2026 -
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

Zakończona
0 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
