II Międzynarodowa Konferencja "KOMPLEKSOWA TERAPIA DYSKRAZJI PLAZMOCYTARNYCH w 2013 roku"
Konfernecje medyczne
Zakończona
- Tematyka: szpiczak mnogi, amyloidoza, choroba Waldenstroma i inne dyskrazje plazmocytarne
- Specjalizacja: Hematologia
- Miejsce: Hotel Stary, Szczepańska 5, Kraków
- Organizator: Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka
- Kontakt: Artur Jurczyszyn tel 601539077
- WWW: http://szpiczak.org
- Koszt uczestnictwa: bezpłatnie
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 1 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
Najbliższe konferencje
Ostatnio zakończone konferencje
-
Ścieżki kariery: CO PO LEK? Poznaj swoje opcje
,, 26.03.2026 -
Kompendium Dermatologii 2026
,, 21.03.2026 -
Pęcherz nadreaktywny w praktyce lekarza POZ
,, 19.03.2026 -
Dwóch pacjentów, jeden problem: kiedy ZJN i depresja przeplatają się w POZ
,, 12.03.2026 -
ADHD - Analiza - Diagnostyka - Holistyczne - Działanie cz.3: Przypadki pacjentów i odpowiedzi na pytania
,, 11.03.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

1 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
