Kurs analgezji regionalnej
Konfernecje medyczne
Zakończona
- Specjalizacja: Anestezjologia i intensywna terapia, Onkologia kliniczna, Radioterapia onkologiczna, Ginekologia onkologiczna, Medycyna paliatywna
- Miejsce: Katedra Klinika Medycyny Paliatywne, Os.Rusa 25A, Poznań
- Organizator: Szkoła Analgezji Regionalnej ul. Zgoda 14/8 Poznań
- Kontakt: telefon: 61 661 43 85 61 661 60 08 , email: kontakt@analgezja-regionalna.pl
- WWW: http://www.analgezja-regionalna.pl
| Zaloguj się i podziel się z innymi lekarzami informacją czy warto się wybrać na tę konferencję. | 2 lekarzy poleca |
0 lekarzy nie poleca |
-
Informacje dodatkowe:
Szkoła Analgezji Regionalnej zaprasza lekarzy specjalistów na III specjalistyczny kurs analgezji. W czerwcu 2013 odbędą się trzy edycje kursu, a każda z nich trwać będzie 5 dni i zakończona zostanie testem potwierdzającym formalnie nabyte umiejętności. Zajęcia praktyczne realizowane będą w szpitalach klinicznych w Poznaniu. W programie szkolenia prowadzone są zajęcia teoretyczne i praktyczne obejmujące między innymi zagadnienia: - Techniki blokad, w tym blokady układu współczulnego; - Analgezja regionalna Kurs kierowany jest do lekarzy specjalizujących się m.in. w takich dziedzinach jak: chirurgia onkologiczna, ginekologia onkologiczna, medycyna paliatywna, onkologia kliniczna, radioterapia onkologiczna.
-
Zobacz poprzednie edycje tej konferencji:
- Kurs analgezji regionalnej, Poznań, 17.06.2013
- Kurs analgezji regionalnej, Poznań, 03.06.2013
Najbliższe konferencje
Ostatnio zakończone konferencje
-
ADHD - Analiza - Diagnostyka - Holistyczne - Działanie cz.3: Przypadki pacjentów i odpowiedzi na pytania
,, 11.03.2026 -
Konferencja Warszawskie Dni Leczenia Spastyczności
Warszawa, 06.03.2026 -
Kobietą być… Niuanse leczenia nadciśnienia tętniczego u kobiet na różnych etapach życia
,, 04.03.2026 -
Środowe wieczory z medycyną rodzinną. Dylematy codziennej praktyki. Nowa edycja spotkań Medibas.
,, 25.02.2026 -
Kompendium Młodego Pediatry
,, 14.02.2026
Konsylium 24 to miejsce, gdzie lekarze mogą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, uczestniczyć w ciekawych dyskusjach o problemach klinicznych lub o codziennej pracy lekarza
Konsylium 24 to serwis TYLKO DLA LEKARZY , gdzie możesz wypowiadać się bez obawy przed dostępem osób spoza środowiska lekarskiego.
Jeśli jesteś lekarzem , masz jakiś problem i szukasz porady, chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami lub zobaczyć co myślą inni lekarze, dołącz do nas. Rejestracja i korzystanie z serwisu są bezpłatne.

2 lekarzy poleca
0 lekarzy nie poleca
